Niye bizi gerçekten seven, bize değer veren insanları sevmiyoruz? Neden bizi hiç takmayan hiç umursamayan insanların peşinden gidiyoruz?

Gizli Üye
Seven kaybeder ya da kaçan kovalanır mantığının doğruluğunu mu pekiştiriyoruz? Bizi hiç sevmeyen insana neden bu kadar değer vermeye çalışıyoruz ki.. bizi gerçekten seven insanlara şans verip onlarla mutlu olma seçeneğimiz yok mu yani?
Niye bizi gerçekten seven, bize değer veren insanları sevmiyoruz? Neden bizi hiç takmayan hiç umursamayan insanların peşinden gidiyoruz?