Daha önce hiç kollarımı almadım ve ağda yapmayı beceremiyorum. Tüy dökücü krem aldım onla kol kıllarımı alsam pişman olur muyum?

Gizli Üye
Bacaklarımı falan epilatörle alıyorum hep ama kollarımı alamam yani çok acır. Arkadaşlarım da zaten sarışınsın gerek yok diyor siz ne düşünüyorsunuz
Daha önce hiç kollarımı almadım ve ağda yapmayı beceremiyorum. Tüy dökücü krem aldım onla kol kıllarımı alsam pişman olur muyum?