Biz daha doğmadan önce Allah bizim cennete veya cehenneme gideceğimizi biliyor muydu?

emregndz93
Smdi arkadaşlar benm acayip kafama takılan bi soru var bi cevap bulamadım gelin biraz tartışalım şu konuyu.

Neyse soruma geçiyorum;

Şimdi arkdaşlar biz daha doğmadan önce Allah bizim cennete veya cehenneme gideceğimizi biliyor muydu? Eğer biliyorsa benim yaptklarmda benm bir suçum yok tamamen Allah'ın istediği gibi yaşıyorum.

Eğer Allah biz doğmadan önce veya doğduktan sonra her neyse işte cennete veya cehheneme gideceğimizi bilmiyorsa Allahın bilmediği bir şey ortaya çıkıyor ki Kuranda da geçtiği gibi Allah her şeyi bilir bunu da bilmesi gerekir öyle olmazsa bi terslik vardır. Yani kısacası Allah bizim nereye gideceğimizi biliyor muydu bilmiyor muydu? Şuna güzel bi cevap bulalım hadi :)
Biz daha doğmadan önce Allah bizim cennete veya cehenneme gideceğimizi biliyor muydu?