Genetik mühendisleri ne kadar maaş alır?

genetik mühendisleri ne kadar maaş alır?

bilgisi olan varmı ?

olmak istediğim ve çaba verdiğim meslek ama ne kadar maaş alıyor bilmiyorum

Güncellemeler:
yorum yapan herkeze +1 veriyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sen o bölümde mi okuyorsun,yoksa okuyacak mısın? Yurt dışında daha çok iş bulurusn gibime geliyor:)

• :D

• Doğrudur.Genetikle ilgili çok bilgim olduğundan söylemiyorum ama doktorlar tedavi etme yollarıyla ilgilenirlerken genetikler bahsi geçen hastalığın kökünü kurutmanın yollarıyla,dna şifreleriyle falan ilgileniyorlar.Onlarınki daha çetrefilli gibi :D

• ama genetik mühendisliği daha zormuş :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• Kuzenim o meslegi icra ediyor.

hicbi fikrim yok ama.

• evet ilginc.

• ama sıralamada odtü daha yüksek

• pardon karisti. genelde bogazici puanlari daha yuksektir. in general.

• Öncekileri Göster
  • bizim dershanedeki fen bilimlerinden işte hoca genetik mühendisiydi 7 000 alıyorum demişti.

Erkekler Ne Diyor 5

• 1.524,25 TL brüt.

• eyvallah.

• şimdi oldu :D

• haaa pardon birader. O zaman 8.954,25 TL + 2 maaş ikramiye + yıl sonu performans pirimi.

• Öncekileri Göster
  • yakında molla olacak herkes sen neyin genetiğini diyorsun hemşerim

• adamımsın. Çak bir +1

• molla ?

• Artı bir verince ne oluyor ? Asgari ücret alıyorlar.

• Ok.

• iyi bir genetik mühendisi olmak istiyorsan 10 seneye yakın ama farklı farklı

• Yüksek lisans genetik mühendisi okuyanlar için 10 sene değil. Her bölümün yüksek lisansı aynı.

• Öncekileri Göster
  • Türkiye'de asgari ücret verseler şaşırmam fakat yurt dışında en az 10.000 tl alırsın.

• yurt dışında baktım 10_15 bin dolar arası

• 7bin tl alıyorlar bunu biliyorum eminim ama kimden öğrendiğimi hatırlamıyorum adamlar herşeyin tedavisini araştıran bir bölümde çalışıyorlar

• ben 2-3 yıl önce duymuştum

• emin misin ? çünkü internette araştırırken biri 11 bin tl yazmıştı ama emin değildim onun için soruyorum

Yükleniyor...