Sevgilim benimle dalga geçiyor

sevgilim benimle dalga geçiyor ne desem ters cevaplar veriyor bu da beni çok üzüyor ama o na kıyamıyorum çok seviyorum sert davranamıyorum kendisi çok nazlanıyor her istediğini yaptırıyor ama ben bişi diyince kızıyor yapmıyo sizce ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• hiç arayp sorma üstüne düşme bak nasıl kıymetli olursun

• ego ego ego... kullanın tabi çocukları biri gelir biri gider hepsi de farklı olur çok önemli olur hepsine aşkım dersiniz falan..

• inan daha kıymetli olursun ben ne adamlar gördüm burnundan kıl aldırmayan ama kuşun elden gittiğini hissedince hemen harekete geçerler

• ya geri dönmezse korkuyorum

Erkekler Ne Diyor 11

• allah adamı kılıbık etmesin kardeş. koy agzına bı tane sttrsn gtsın

• bırak gitsin bence onu

• sende geç umursama biraz

• napalım biz de mi geçelim yani ?

• ozaman hala onunla niye flörtediyorsun sana deger vermediği sana saygılı davranmadıgı halde nasıl onuruna ve hassiyetine dalga geciriyorsun

• kötü alıştırmışsın... her istediğini yaparsan... böyle şımartırsın.. öyle yapacağına daha dik durarak tavrını koy ve sende bişey istediğinde senin yaptığın gibi yapabilsin...herhalde dediğini yapmazsam beni terk eder endişesimi yaşıyorsun? sanki öyle... kızarsa sende tepkini ver... sevgi aşk karşılıklı anlayıştır bence...

• sevdiğinden yapıyor kızım şunu anlayın artık ya art niyetle sadece dalga geçmek için söylemiyor ki seni sevdiği kendinin gibi gördüğü için yapıyor böyle

• insan bişeyin değerini kaybedince anlar . çok yanlış yoldasın !

• ona anlat bunları rahatsız olduğunu ama onu sevdiğini söyle

• sözünden çıkma dogru yoldasın 1-2 haftaya kadar azına da pislemek ister onada izin verdinmi artık acıtsada öldürmez az kalmış rahat ol yani..

• seni ovcunun içine almış

Kızlar Ne Diyor 8

• bak smdi bi kaç gun melek gibi ol cok iyi davran falan filan sonraaaaaaa aniden kırıldgnı belli eden artk yeter gbisinden bi mesaj at aklı basına gelicektr bak bu adam seni aldatırda ruhun duymaz bunu dene görüceksin degerini anlıcak

• Sen de onunla dalga geç.

• seni çantada keklik olarak görüyor her yaptığını kabullenmişsin bence kaçan kovalanıyor buda bir gerçek sende onun sana yaptığını yap kaybetme korkusu sarsın içini sarsınki değerini anlasın tatlım

• kızların en büyük hatalarından birini yapıyorsun. vazgeçmek lazım. bazen vazgeçmek kazandırır. bırak seviyosa değişir. bu tavırlarını hakketse böyle biri olmaz böyle erkeklere kesinlikle bu şekilde davranmamalısın. kırılan sen olursun daha güçlü ol.

• Tekmeyi bas

• suzme enayısın desem kızarmısın bunları yazıpta nasıl ne yapmalıyım dye sorabılıyosun yoll vermen gerektgne anlayamadın mııııı!

• puf ol uç.

• ayrılmayı dile getir bakalım burnu sürtsün

Yükleniyor...