• Sor
  • Bence

Faturasız Avea hat fiyatları ne kadar?

Arkadaşlar içinde TL olmayan ya da 5 TL olan faturasız Avea hat fiyatları ne kadar?Bir şubede 5 TL olanı 33 TL demişler ama şubeden şubeye de değişiyor denmiş. Özellikle İzmir'de ne kadar faturasız Avea hatlar.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• 30dan aşağı bulamazsın

• Hadi ya :S Bazı bayiler kota doldurmak için indirim yapıyormuş da, ona da denk gelmek sıkıntı zaten :S

• bende çok bakmıştım ama 30dan aşağı bulamadım.
      aveanın websitesinde online işlemler bölümünde no değiştirme var
      orayı bir incele istersen. sim değişmeden no değiştiriliyordu sanırım

• Hemen bakıyorum ama değişecek numara, değiştirecek ark.ın üzerine değil. Bu sorun olabilir. Yine de deneyeyim.

Kızlar Ne Diyor 2

• en iyisi turkcel canım heryerde çekiyor.. benim sabit 65 tl geliyor. her yöne sınırsız mesaj turkcellilerle sınırsız konuşma. diğer yönlere bin dakika konuşma

• 1. İzmir ve Marmaris gibi yerlerde genelde Avea kullanılıyor.
      2. Yeterince çekiyor zaten Avea.
      3. Türkiye'nin en pahalı operatörünü kullanmam zaten. :)

• bende izmirdeyim ama bütün çevrem turkcelli :) zatenn :)

• Vallahi hattı alacak ark.ın çevresi Avea. Zaten Avea kullanıyor. Sadece numara değiştirmesi gerekiyor. :)

• numaranı taşı, bedavaya hallet :D

• Avea zaten numara. Amaç değiştirmek. :)

• Öncekileri Göster
    • Amaç NUMARAYI değiştirmek :)

• nuramandaki rakamlarda da değişim yapabiliyorsun. vodafone de var ama aveayı bilmiyorm

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu gün aldım 38 TL bal paketi yüklenebiliyormuş 250 dk konuşma, 250 sms ve 250 mb internet için içindeki bakiye yetiyormuş ya da ona göre açılıyormuş filan.Sonuç olarak yeni avea hattı + 250 dk konuşma + 250 sms + 250 mb internetin toplam maliyeti 38 TL oldu.Birde içinde 5 TL yüklü alınabiliyormuş onun fiyatıda 35 TL yani mantık olarak 38 TL verip aldığım daha cazip geldi.Tüm bayilerde 3-5 lira oynaması muhtemeldir diye düşünüyorum, en mantıklısı yetkili bayiden almak.

Yükleniyor...