Faturasız Avea hat fiyatları ne kadar?

Arkadaşlar içinde TL olmayan ya da 5 TL olan faturasız Avea hat fiyatları ne kadar?

Bir şubede 5 TL olanı 33 TL demişler ama şubeden şubeye de değişiyor denmiş. Özellikle İzmir'de ne kadar faturasız Avea hatlar.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 30dan aşağı bulamazsın

• Hemen bakıyorum ama değişecek numara, değiştirecek ark.ın üzerine değil. Bu sorun olabilir. Yine de deneyeyim.

• bende çok bakmıştım ama 30dan aşağı bulamadım.

aveanın websitesinde online işlemler bölümünde no değiştirme var

orayı bir incele istersen. sim değişmeden no değiştiriliyordu sanırım

• Hadi ya :S Bazı bayiler kota doldurmak için indirim yapıyormuş da, ona da denk gelmek sıkıntı zaten :S

Kızlar Ne Diyor 2

• en iyisi turkcel canım heryerde çekiyor.. benim sabit 65 tl geliyor. her yöne sınırsız mesaj turkcellilerle sınırsız konuşma. diğer yönlere bin dakika konuşma

• Vallahi hattı alacak ark.ın çevresi Avea. Zaten Avea kullanıyor. Sadece numara değiştirmesi gerekiyor. :)

• bende izmirdeyim ama bütün çevrem turkcelli :) zatenn :)

• 1. İzmir ve Marmaris gibi yerlerde genelde Avea kullanılıyor.

2. Yeterince çekiyor zaten Avea.

3. Türkiye'nin en pahalı operatörünü kullanmam zaten. :)

• numaranı taşı, bedavaya hallet :D

• nuramandaki rakamlarda da değişim yapabiliyorsun. vodafone de var ama aveayı bilmiyorm

• Amaç NUMARAYI değiştirmek :)

• faturalıya da taşıma yapabiliyorsun

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu gün aldım 38 TL bal paketi yüklenebiliyormuş 250 dk konuşma, 250 sms ve 250 mb internet için içindeki bakiye yetiyormuş ya da ona göre açılıyormuş filan.

Sonuç olarak yeni avea hattı + 250 dk konuşma + 250 sms + 250 mb internetin toplam maliyeti 38 TL oldu.

Birde içinde 5 TL yüklü alınabiliyormuş onun fiyatıda 35 TL yani mantık olarak 38 TL verip aldığım daha cazip geldi.

Tüm bayilerde 3-5 lira oynaması muhtemeldir diye düşünüyorum, en mantıklısı yetkili bayiden almak.

Yükleniyor...