Harem - Üsküdar arası otobüs ücreti ne kadar?

Selam arkadaslar,

HAREM - ÜSKÜDAR arası otobüs ücreti ne kadar?

Daha sonra ÜSKÜDAR - BEŞİKTAŞ

Sonra BEŞİKTAŞ - Hisarüstü

ne kadar tutar?

Güncellemeler:
Kızlar, KOCAELİ den direk. Esenler, İstanbul, Türkiye buraya geliniyor..

Ve buradan RUMELİHİSAR USTU 20KM yani 20 dakka?

daha rahat ve basit mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• istanbula gelince akbil bayisinden veya üsküdar vapur iskelesinin karşısındaki bilet giselerinden elektronik bilet alabilirsin

istanbulkartlılara 1.95tl bilet ama elekronikbiletin 5biletliği 15tl 1tl fiyat farkı var

1 tl fark ödemek istemezsen yanına bolca 1tl al her bindiğin otobüste yolculardan bilet istemek zorunda kalırsın 2tl verirsin

• izmitten esenler arabasının kaç saatte gittiğini bilmiyorum köprü trafiğini hesaba katmak lazım. trafik olmazsa hareme çabuk gidiyor. haremden üsküdar iskeleye yaklasık 15dak falan üsküdardan beşiktaş motorla 15dak. beşiktas rumeli arası kaç dak sürer fikrim yok.

esenlerden 20km yani 20dak olarak bakma taksiyle gitmeyeceksen. esenlerden oraya tek araba var mı bilmiyorum.

• Evet bunun kredi kartı biciminde. icinde zaten para vardi. bak bu iyi oldu simdi :D supersin. tesekkurler.

• link

böyle bişeyse ona para yükleyebilirsin.

genelde karttaki resimlere bakmıyorlar yanına al vapur iskelesi karşısındaki görevli yardımcı olur

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• ne ile gideceksin buralara? haremeden üsküdara taksiye bnsen en fazla 15 civarı tutar.sonra vapurla beşiktaşa geçersin hisarüstüne de beşiktaştan otobüs dolmuş vs bulursun zaten

• yeter yeter

• Defne simdi 100 TL param var. Turnuva icin ayirmistim.

20 gidis 20 donus. 40 TL yapar. 25 Turnuva ucreti 65 TL yapar.

Kalan 35 TL bana orada yeter mi onu dusunuyorum. Vapur otobus falan.

• nereye otobüs soruyosun anlamadım? rumelihisarına bu dediğim yolları kullanmadan başka bi şekilde gidemezsin.7 geç olur 6 ya falan al bileti.fiyatları da bilmiyorum ayrıca

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...