Kızlar, Heteroseksüel olan kadınların aklından hiç eşcinsel birliktelik geçmiş midir?

sophia2015
Yurtdışına bakıyorum konuştuğum kadınların çoğu.. aa üniversite dönemlerinde denemiştim deyip kıs kıs gülüyor. ve sanki bu ufak bir kaçamakmış gibi büyük bir tebessümle anıyor o günleri. Acaba diyorum.. hayır asla diyen kadınlar ya da evli olan kadınların ya da bekar olan, heteroseksüelim bisex değilim diyen kadınların aklından hiç acabaa dediği bir an olmuş mudur?
Kızlar, Heteroseksüel olan kadınların aklından hiç eşcinsel birliktelik geçmiş midir?