Bu biscolata reklamları nedir böyle ya? :)

Erkeklerin hepsi mi taş olur:) Kızlar ne hissediyosunuz izlerken ben şahsen neyle ilgileniyosam bırakıyorum:)

Güncellemeler:
Bana abaza diyenler sanki sizin ne olduğunuzu bilmiyoruz,izlerim çünkü etrafımda böyle erkekler yok hepsi zayıf,şekilsiz vücutlu,hemen savunmaya geçin sizde victoria secret mankeni değilsiniz diye,çok şükür değiliz ama yinede kendimize göre güzeliz,ama siz hem bu erkekleri kötülüyorsunuz hemde kendinizi birşey sanıyorsunuz kompleks değilde ne bu,biz güzele güzel diyoruz en azından sizin gibi kötülemiyoruz.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkekler bakıyorum zülbiye falan demişler.niye yakışıklı erkeklere bakmak beğenmek kötü bişeymi.beğenmezin sende sorun var psikolg öneririler beğenirsin zülbiye olursun.kendileri gazetede bile çıplak bir bayan görsün gözlerini ayırmazlar.biscolataları beğenince dalga geçiyorlar.çelişkili.

• tamam nerde toplanıyoruz:)

• Fanlarım arasına gir <3

• bende kezban olarak biliyordum bu ara zülbiyeye dönüşmüş.floydian sende iş var:))

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 32

• öyle deme bende vücut varda ne oluyo?

• etrafında olmadığım için sevindim yoksa benı yer bitirirmiştin bu abazalıkta valla

• Abaza-Kezban.avi

• izlerken neyle ilgileniyosun zülbiye?

• ağır abaza bir kezban daha

• Bir biscolata erkeği olarak söylüyorum : Kıskanmayın ne olur çalışın sizin de olur :D

• o reklamı yapanın götüne pompalıyı sokacam

• Abaza Gençlik diyorum.

• haha benim için sorun olmuyo koyuyorum karşısına victoria secret defilesini ;) o yüzden öyle şeylerle gelmeyin kızlar :))

• bıskolata artık 1 numaralı kavga sebebii..

• kınıyoruz, kınama sırası bizde. erkek bedeni cinsellik objesi olarak kullanılmamalıaahahaha

• elimde değil, doğam gereği güzel oğlan bedeni gördüm mü kendimi kaybediyorum, sori=/

• ikinci bir emre kadar eve biscrem girmesi yasaklanmıştır. işte o kadar.

• neden bu kadar ilgini çekiyo anlamadım :)

• onu bunu boş verin absinthium un paylaştiklarini gözden geçirin derim...

• asdasasda :))

• hahah :))

• Kızlar siz biskolata erkekleriyle birlikte olamıcaksınız , bizde angellina jolie ile. yine birbirimize kaldık iyi mi:D

• Dünya taş dolu haklısın gizli.. link link link link link link

• Zahia yani yorumlarda verdiğim ölümcül vuruş en iyisi bence.

• ağzim acik izledim kızım normalde böyle değildim senin cinsini kutlamana gerek yok yeteneği oln konusturuyo zaten :D

• 1. linkin biscolata erkeklerini unutturduğu gerçeği.Hemcinslerimi kutluyorum.

• Öncekileri Göster
  • Tv nin gücü ve kadınların ulaşamadıkları şeye duyduğu hayranlık. Adamlar yakışıklı değil kapalı çarşı çırakları gibi tipleri var :| Vücut desen 6 ay spor yapan her adamda olcak bi vücut...

• taş değil arkadaşlar traş diyor traş. evet ablacım seni anladım. şahsen ben eşimin beni izlemesini isterim. :)

• Zülbiyelerin Biscolata erkeği,Kamillerin de Axe kızları sevdası,cidden baydı.

• Yorum yapan kızların cogu yalan söylüyor hepsi bitiyo o erkeklere :D

• ıyyyyyy ne zevksiz hatun şahin k. bile daha taş bee

• bizim bi abi var maçta rakibe piskevit çocuklari dedi geçen o gün orda olsan inan o reklamlardaki adamlardanda soğurdun.

• her kadın taşmı ki her erkek taş olsun :)

• Evet bence de taş

• 5 ay önce bu konu kapanmıştı. Gelecekten mi geldin ne yaptın çılgın Zülbiye?!1!

• Yeni reklamını izledim estiler:)

• 3 ay önce bitmemiş miydi bu tatava yahu?

• Şişme erkekler de var hani çok çaresiz kalırsan aklında bulunsun.

• o derece yani

• abazanlıktan o işte... :)

• hihihiihihihihihi ne güzel dimi

• sen gelde bir bana bak...

• buyrun ABAZA..

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben biscolata erkeğimi gerçek hayatta buldum. :D darısı başınıza. :D

• Bence de taş gibiler! Ama bizim kel, bodur, göbekli ve gıllı bazı Türk erkekleri kıskanıyor işte napacağusun :=)

• Muhtemelen gaydir...

• yeap. müziğini duyduğum an tvnin karşısına koşuyorum. bu güzel oğlanlar beni pavlovun köpeklerine çevirdiler.dd

• Baydı biraz!

• :D

• @izafi ben kendi carlos'umu istiyorum! :D

• Sende carlos diyeceksin diye duraksamıştım hee :D

• ya karızmatık olacam dıe kendılerını tıpten tıpe sokmuslar bakıslarıda tip ...

• dahada çoğalması dileğiyle hep kadınlarmı cinsel obje olarak kullanılacak..sanki kadınların cinselliği yok gibi...erkeklerde cinsel obje olsun hatta srtiptiz yapan erkek klüpleri olsun mesela..cafelerde kolsuz yakışıklı tipler olsun vs vs

• waay poine "iskandinav, latinn, afroo" walla bu kadarını düşünmemiştim...hayal gücüne sağlık..

• 100% katiliyorum sana

• ben jigolo evleri talep ediyorum devletten. neticede bu benim ihtiyacım.
      iskandinav, latinn, afroo... böyle departmanları olsun. sıradan geçirelim.
      lütfen, jigolo evlerimiz olmadan mağduruz biz kadınlar=/

• FENALAR YA..o reklemlar hıc bıtmesın hep bıscolata reklemı olsun :D

• Engin Altan Düzyatan seslendirmesi çekici kılıyor o reklamları.

• biscolatayıda erkeklerinide sevmedm hiç doğrusu..

• Nefret ediyorum bis. erkeklerinden. Hiç yakışıklı gelmiyorlar bana. Tam tersi iticii.

• evet ben deeee yerim onlarııı :D

• Şİşşşt ! Kıskanıyoruz kızım heralde noluyo! :@ Koparırım o dilini @

• bence hiç çekici değil ya bende mı tuhaflık var :/

• iyi o zaman yaa:D

• merak etme sen normal olansın :D

Yükleniyor...