• Sor
  • Bence

Aşk diye birşey yaşıyorum...Siz de bilir misiniz bu duyguyu?

AŞK diye birşey yaşıyorum, Ne TEK taraflı demeye dilim var, ne de KARŞILIKLI olduğuna ispatım. Sessizce bekliyorum ama ne daha fazla beklemeye SABRIM... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Ben SESSIZ ve DERINDEN giderim diyorsun ama konusmadan olmaz kesinlikle olmaz ,mutlaka
    konusmalisin,hani kimseye caktirmadan durumu kurtarayim diyorsun ama en azinda konusma icin gerekli ortami yaratmalisin. Bizim senin yasadigin duyguyu bilmemizin sana hicbir faydasi yok,Ayni universite kampusundesin veya ayni isyerindesin diye dusunuyorum,platonik ask olmadigini kabul ediyorum ve harekete gecmen gerek sessiz gittigin yeter artik diyorum...

• banamı bunlar baskasınamııı

• Öncekileri Göster
    • biliyorum .emin degilim zaten seviyor diyorum sonrada diyorum belki oyle hevesmiş harektleri cok tuhaf kimse anlamıyor onceden sev gilisi varmış onu acaba tanıyomuydu ona nasıl soledi cekingen durmuo pek aslında ama işte gurur sanırımm

• en kisa yolu soyledim tercih senin hayat senin hayatin.

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet biliyorum.Tuhaf bir duygu.Ya aslında en zoru bu olsa gerek.Ne zaman nedenler cevaplarını bulur ozaman belki ruh rahatlar.Ama bulur bulamaz bilmiyorum.Hayatın bize gösterdiği yollardan biri.Karışık.Malesef bende bilmiyorum bunun nasıl bir çözümü olduğunu.

• bende yaşadım. ama bazen keşke yaşamaz olaydım diyorum.
    "En zoru da; yüreğinde söyleyemeyeceğin sözlerin kalmasıdır."

• offf aynen ama karsıklıydı

• Öncekileri Göster
    • bişey olmaz. yinede dene. en azından için rahatlamış olur.

• nasıl olmaz ya o kadar hareket neee

• Elif şafak'ın en iyisidir...Yüreğim seni çok sevdiO yürek talanO yürek yangın yeriO yürek sen istiyorBir tek seni.

• ayni duygulari bende yasiyorum son zamanlarda yalniz degilmisim bende demek ki ama su belirsizlik bitsin artik onu dusunmedigim dakika birak saniye yok :( cok zor cooook dicek kelime yok bu durumu anlatacak

• evet yaşadım çok zor anlatılması ve yaşanması Allah yardımcın olsun demekten başka sözüm yok

• sagolll

• sende sağol

• benim sevdiğim kızla çıkmaktansa beni sebepsiz seven biriyle çıkmayı yeğlerim.

• nedennn

• sevdiğim acaba başka birini mi sviyo diye düşünüp mutsuz olmaktansa, beni seven biriyle çıkıp kafamın rahat olmasından yanayım..

• anladım...

• aşk diye birşey yaşıyorum, Ne ben biliyorum nede bir başkası...

Kızlar Ne Diyor 10

• Söyeleyen o kadar güzel ifade etmişki tam anlamıyla kusursuz.

• yaşamadım ama içinden çıkılmaz olduğu belli

• karsılıklı ama karışık cokkk

• Bilmiyorum .. ama üzücü olmalı...
    Yedrin de olsam açık açık sorarım herşeyi sonra yuoluma devam ederim..

• kücük dusurebilir egosu kalkar cok 6 aydır yasıyorum emin degilim cok dengesiz kimse anlamıo asıl amacını hic kimse ve hic tanımıyommm

• Öncekileri Göster
    • bırak okuzde trene bakıyor hıcccc bakma yaa yonu degıstır ...sevse coktan gelırdı yanına

• bir erkek bir kızla surekli bakışır 5 ay. kızı görmediginde sınıfına gidip bakar kacar masumca. arkları sizi izler bir kere kıskandıgınızı belli edince surekli kıskandırır .size guler bazen uzaktan bakıp kacar size müsaade edermisin bile diyemez arkınız kolundan tutup çeker bakarsınız arkanızda o. ve daha cok şey ...bu cocuk ne hissediyor kızda belli ettiği halde.sen konuş demeyin tanımıyorsunuz ve hic konuşmadınız

• eğer olabilrse gayet işe yarayan br numaradır. konser üni şenliği öyle bişe ayarla iç iç iç sonrada yapış öp sonrada bişey olmamaış gibi eğlenmene bak. hayır kendini yiyosun da o yüzden söyledim. sen kendini harap edicene bırak birazda o düşünsün? fazla gerilip hayatı kendinize zindan etmeyin hacılar

• Cidden yaşamadım :D

• çok yıpratıcı bir süreç..acı çekmeyi sürekli göze alabiliyorsan sürekli...
    tek taraflı her zaman zordur..aşkın engelli halidir..

• aslında benimki karşılklı

• Öncekileri Göster
    • iyi de karşılıklı sevigi demişsin sonrada emin olamama,konuşamama demişsin?

• işte cocuk cok karışık emin olamda anlamaman normal kimse anlamıorrr

• Durumu degilde siiri bilirim cok dokunakli.

• bende bunu yaşıorum ne mutluyum ne mutsuz ne onunla ne onsuz herşey belirsizz yanii

• benimde bunu yaşadığım bir dönem olmuştu şimdi hiç sevmemişim o neymişki diyorum. birgünde onu bende bitirdim ve şimdi mutluyum ..

• evet yaşadım gerçekten çok zor her hareketinden bir anlam çıkarmaya çalışıyor insan küçücük bir gülümsemesi bile dünyaya bedel oluyor.. fakat belirli bir süre sonra beklemekten yoruluyorsun ve vazgeçiyorsun:(

Yükleniyor...