• Sor
  • Bence

Seviyorum ama ayrılmak istiyorum mutlu etmıyor benı ne yapmalıyım?

benmle cinsellik konuşması dışında çok ilgilenmio yani az ilgilenio ne yapayımmmm mutlu değilim onun yüzünde 2 yıllık sevgilimi terkettm. Seviyorum ama ayrılmak istiyorum mutlu etmıyor benı ne yapmalıyım? Erkekler yardım :( s

Güncellemeler:
askerdeydı aslında normal mı bu kadar sekse dukun olması sensz yapamıyorum dıye sımdı faklı farklı fantazıler ıstıo benden ufffff

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• yapacağın şey basit neti kapat odanın ışığını kapa tek kal oda da başını yastığa koy ve düşün(sakın başka şeyler yapma gızz ;D ) en doğrusu nedir diye

• :D:D tamm yapmam

Erkekler Ne Diyor 10

• o terkettiğin iki yıllık sevgiline ne demiştin ayrılırken. neden ayrıldın

• sınav dönemınde cok bunalttı benı bıraz ara verelım dedım sonra da ayrıldık ama gercek sebebı benm sevdgmle beraber olmak ıstemem de bunun gunahını mı cekiorum :(

• Öncekileri Göster
    • rica ederim. seni üzdüysem özür dilerim. iyi geceler

• yanı :)bırazcık uzdun ama rıcaederım durust davrandın:)

• bunuda terk et madem kullanıldığını düşünüyon.

• evlilik ciddi bir ilişki dusunuyosan ayrıl ki o erkek için.senin.etin.önemli duygularin pek.ilgilndirmez onu seni bir cinsel kole gibi kullanmasina izin verme onurlu.ol biraz ya seni.sevmeyeni.niye sevicenki ama yok bense.öle macera olsun diye takiliyom.diyosan. sen bilirsin. sonu husran olmasın dikkat et

• ayrıl gitsin madem mutlu değilsin. önündeki maçlara bak :)

• askerden geldiği için normal olabilirde. Başka konu konuşun sizde baktın lafı oraya getiriyor lafı değiştir. hepde cinsellik konuşulmazki :)ilgilenmiyorsa sende ilgilenme kısasa kısas:)

• sonra da trıpleree bınıo sen benı artık ıstemıysun aldatıyosun dıye her gun telde sex yapıoduk yarın gelilo napcam bılmıorummmmmm

• Öncekileri Göster
    • :) :) :) :) O zaman konu burada bitti sanırım sorun kalmadı :) yarın yan yana gelince tamamdır:)

• :):):):) tammdr herhalde

• beklentilerini azalt. Daha az şey bekle

• nasıl azaltayımm?

• Öncekileri Göster
    • aynen dogrusun tesekkrler :)

• rica ederim :)

• çocuk cinsellik istiyor işte bunuda elde edemiyor galiba ve sürekli aklı ordo.sende onu sevmiyorsun,ayrıl yada isteklerine karşılık verip öyle dene.bence 1.yol kesin sonuç

• demeki sadece cinselik için birlikte oluyor ve sevmiyor

• Kendimden biliyorum ayrıl senin işine yaramaz.

• sen napıodun ki bı anlat belkı aynıdır yardımcı olursun ?

• Öncekileri Göster
    • ımmm yok boyle degıl benı cok sevdgnı soyluyo ama cok hıssedemıyorum ben. ayrılırsak da sevısırmsn dıo benmle kullanıyo yanı apacık

• Yukarıdaki tavsiyemi aynen tekrar ediyorum.Ayrıl işine yaramaz.

• uzak dur...

• duramıyorum ki ya sevıyorum 2 yıldr

• senin yaşın kaç bilmiyorum karşılık sevnler hep terkedilir bunu anlaman 2 yılı veya daha fazlayı alabilir ama anladığında enkeza dönersin sen işin öznünü anlamayamışssın... mesele sevip sevmeye değil öncelikle karşılıklımı bu önemli sen istediğin kadar sev... ne sevenler görüyorum karşıdaki bırakıp gidiyor...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...