Seviyorum ama ayrılmak istiyorum mutlu etmıyor benı ne yapmalıyım?

Gizli Üye
benmle cinsellik konuşması dışında çok ilgilenmio yani az ilgilenio ne yapayımmmm mutlu değilim onun yüzünde 2 yıllık sevgilimi terkettm. Seviyorum ama ayrılmak istiyorum mutlu etmıyor benı ne yapmalıyım? Erkekler yardım :( s
Güncellemeler
+1 yıl
askerdeydı aslında normal mı bu kadar sekse dukun olması sensz yapamıyorum dıye sımdı faklı farklı fantazıler ıstıo benden ufffff
Seviyorum ama ayrılmak istiyorum mutlu etmıyor benı ne yapmalıyım?