• Sor
  • Bence

Askerin usta birliği nereye çıkabilir?

arkadaşlar sevgilim şu an Amasya'da 15. çavuş talimgahı'nda acemi birliğini yapıyor. 75 gün yapacak acemi birliğini. çavuş olcak. Aydın doğumlu. bu tarz şeylerin etkilediğini duydum. tabi ki şimdiden kimse bişey diyemez ama yinede tahmininize göre usta birliğinde nereye gidebilir ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 10

• Nereye gideceği belli olmaz da askerlik gibi askerlik yapmaz. Kıyak askerlik yapar.

• teşekkür. ederim cevabınız için

• eskiden doğuluları batıya batılıları doğya gönderirlerdi şimdi öyle bir durum yok. Asker sevgilin oradaki karargah askerlerine sorabilir en çok ne tarafa gönderilir diye.

• inşallah Tekirdağ Yazgan kışlasına çıkar

• Türkiye'nin herhangi bir yerine gidebilir. Öyle kütüğü burası, şurası falan filan muhabbetleri hikaye.

• kıbrısa gider byük ihtimalle diyolar ama bilmiyorum

• o belli olmaz şansına neresi düşerse ...hayırlı tezkereler

• çok teşekkür ederim

• karadeniz tarafında yapar askleriğini diye dusunuyorum

• bi yerde okumuştum tekrar karadeniz ve çevresi kısımları zor diyodu.

• ne alakası var

• abimde izmirden amasyaya amasyadan çavuş olup ığdıra gitmişti

• cevabınız için teşekkür.

• Öncekileri Göster
    • Biliyorum ama işte benim ki bi umut biri çıkar da şurda yapar kesin derse diye :)

• :))) büyük abim hakkari küçüğüde ığrdırda yaptı :D babamda 74 kıbrıs harekatında yaptı :D şans işte :D

• yeğenim amasyada yaptı acemiliği şimdi tuzlada şans bu işler

• teşekkür. ederm cvbınız için.

• rica ederim nereye düşerse düssün skıntı yapmayın sonucta heryer vatanb topragı gidip yapıcaksın

• e bende istanbul kütüklük direk üsküdar yazıyor natoya gidicem alakası yok bence bu konuların

• Alakası olmadığını bende gayet biliyorum. Bir umut işte. Ve bir çok yerde %10 şuraya %10 buraya gider falan filan yazıyo. Buradaki kişilerin bilgisi var mı acaba diye sordum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...