Askerin usta birliği nereye çıkabilir?

arkadaşlar sevgilim şu an Amasya'da 15. çavuş talimgahı'nda acemi birliğini yapıyor. 75 gün yapacak acemi birliğini. çavuş olcak. Aydın doğumlu. bu tarz şeylerin etkilediğini duydum. tabi ki şimdiden kimse bişey diyemez ama yinede tahmininize göre usta birliğinde nereye gidebilir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Rica ederim.Hayırlı tezkereler .

• teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 9

• inşallah Tekirdağ Yazgan kışlasına çıkar

• eskiden doğuluları batıya batılıları doğya gönderirlerdi şimdi öyle bir durum yok. Asker sevgilin oradaki karargah askerlerine sorabilir en çok ne tarafa gönderilir diye.

• Türkiye'nin herhangi bir yerine gidebilir. Öyle kütüğü burası, şurası falan filan muhabbetleri hikaye.

• kıbrısa gider byük ihtimalle diyolar ama bilmiyorum

• o belli olmaz şansına neresi düşerse ...hayırlı tezkereler

• çok teşekkür ederim

• karadeniz tarafında yapar askleriğini diye dusunuyorum

• ne alakası var

• bi yerde okumuştum tekrar karadeniz ve çevresi kısımları zor diyodu.

• Nereye gideceği belli olmaz da askerlik gibi askerlik yapmaz. Kıyak askerlik yapar.

• teşekkür. ederim cevabınız için

• abimde izmirden amasyaya amasyadan çavuş olup ığdıra gitmişti

• :))) büyük abim hakkari küçüğüde ığrdırda yaptı :D babamda 74 kıbrıs harekatında yaptı :D şans işte :D

• Biliyorum ama işte benim ki bi umut biri çıkar da şurda yapar kesin derse diye :)

• aynen valla abimde çavuş talimgahında hatta aynı bölükteydi... ama belli olmaz nereye gönderceği kurra sistemiyle belli oluyo

• Öncekileri Göster
  • yeğenim amasyada yaptı acemiliği şimdi tuzlada şans bu işler

• rica ederim nereye düşerse düssün skıntı yapmayın sonucta heryer vatanb topragı gidip yapıcaksın

• teşekkür. ederm cvbınız için.

• e bende istanbul kütüklük direk üsküdar yazıyor natoya gidicem alakası yok bence bu konuların

• Alakası olmadığını bende gayet biliyorum. Bir umut işte. Ve bir çok yerde %10 şuraya %10 buraya gider falan filan yazıyo. Buradaki kişilerin bilgisi var mı acaba diye sordum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...