Bir erkekle bir kadın ne hakkında konuşabilirler, Kızlar sevgilinizle ne hakkında konuşuyorsunuz?

Kız, kıza sohbetler vardır erkek, erkeğe sohbetler vardır.

Hoşlandığınız erkekle veyahutta herhangi bir erkekle sikilmadan en çok ne hakkında sohbet etmeyi seviyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sınır yok

filmler kitaplar

siyaset din

ailevi sorunlar ya da arkadaş çevresi

her şey

Kızlar Ne Diyor 6

• Hobiler konusu bu spor sanatla ilgili olabilir arabalardan iyi anlıyorum :) erkekleride ilgilendiren bir konu ve sıkılmadan konuşabilirim.

• fenerbahçe alacak mı maçı sence? Yarın trabzonun maçını beraber izleyelim. Görmüyormusun fauldü resmen olur mu ya ne faulü falan filan işte...

• sohbette cınsıyet ayrımı yapmıyorum herseyı konusabılırım karsımdakının kadın olsun erkek olsun samımıyete baglı ...

• Kelaynakların tukenen neslı hakkında..

• senin gibi biri için yazdiklarim iltifatti aslinda! Engelledim seni!

• Bence gızlılıgını aç kı senı engellıyım bu tarz gızlenerek soru sorunca bana hakaret etme sarkıntılık yapma hakkını kendınde buluyorsun... terbıyesızlıgınn sınrı aştı.!

• ilk sorum oldugu icin gizli sordum bir kere. sen belliki çok erkek tanimissin :))))

• Öncekileri Göster
  • cinsellik disinda her konuyla alakali konusabilirim.

yalniz futbol konusunu biraz uzatirsa ''kirmizi kart yedim oyun disiyim'' derim (:

normal bir erkek arkadasim kiz arkadasin bile bahseder mesela ''söyle birsey giyicekmis suraya giderken sence güzel mi'' diye soran arkadaslarim da var bu konuda konusuruz.

vs.

ama mümkünse buradan erkeklere sesleniyorum, normal kiz arkadasiniza sevgilinizle yasadiginiz yatak iliskisini anlatmayin. bi arkadasimdan sirf bu yüzden tiksinmistim (:

• bu arada ekliyeyim de yanlis anlasilmasin, yatak iliskisini derken detaya girmedi, sevgilisi benimde arkadasimdi yani tanidigim biz kiz konustugum bir kiz.

biz onunla yattik demisti okadar itici geldiki bu tavri tiksinclik duydum bi an (:

• Herşey. Gelecek, planlar, gündem, filmle,r askerlik, giyim, kuşam sınır yok yani

Erkekler Ne Diyor 2

• Al karşına deki " Aşkım Fok balıklarıda çok yalnız yahu :/ "

Muhabbet açılır sen iyicene derinleştirirsin sevgiilni sana acır göğsüne yaslar amacın ulaşırsın

• ya laf lafı açıyo zaten yeterki başlangıç güzel olsun utanıp sıkılma.

Yükleniyor...