• Sor
  • Bence

Kıbrıs askerlikte usta birliği yapmak için nasıl bir yer?

Çok merak ediyorum.bilenlerden cevap bekliyorum?Kıbrıs askerlikte usta birliği yapmak için nasıl bir yer ki?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Orada rahat askerlik yapabilmeniz için en aşagı gazinoda görev almanız gerekir ondada hergün abartısız dayak yemeyi göze almak anlamına geliyor. bölük veya tabur alay komutanı habercisi veya şöförü olmanız gerekir baştan arazinin kralısınızdır bunlardan biriyseniz içtimalara bile girmezsiniz sporu egitimi bir kenara bırakın elinizden geldigi kadar saglıgınızı korumaya çalışın çünkü tsk:nın en ilkel birlikleri kıbrıstakilerdir ve askeri hastanedeki doktorlara hasta oldugunuzu kabullendirmeniz için bir tarafınızın kırılması gerekir diş problemide çekmemeye dikkat edin hergün fırçalayın bakın zira girneden uzaksanız yani askeri hastaneden alay revirleri büyük diş problemlerini halledicek teknolojiye sahip değiller agrı kesici ilaç ve sprey ile allaha emanet ugurlanırsınız oradan girneye gitmek içinde azami 2 gün beklenilir çünkü önce alay reviri veya birlik revirindeki doktor girneye sevkini uygun görmelidir raporu hazırlar ve 1 gün sonrasında gidersiniz tabi otobüste boş yer bulursanız hastalıgın ciddiyetine göre kişiler önce biniyor sizi alayda bırakabilirler sonra benim gibi 3 gün dogum sancısı çeker pozisyonda yastıgı ısırıp yatagı mıncıklayabilirsiniz aglamaklı bir şekilde herkesle aranız iyi olmalıdır (kesinlikle) kim olursa olsun kendinizi sevidirin onu sevmeseniz bile adınız 9 a bir defa çıkarsa ondan sonra her türlü kötülüge hazır olun derim peşin peşin bunu söylüyorum çünkü 9:dan başladım sayılacak olursa çok şeyler daha var bu kadar zannetmeyin ama ben orada yaptım benim için köle pazarından farksız sen kölesin onlar seni satıp egiten döven aşagılayan köle sahipleri (rütbeli personel) iyileride var ama samanlıgın içinde igne aramaktan farksız olur bu buranın hiç + yönleri yokmu derseniz sadece kartonu 12 ila 15 lira arası degişen marlboro parliament ve dünya markası sigaralar, mutfakçılarla aranız iyi ise azda olsa doyurucu istediginizi yeme imkanı, yakalanmaz iseniz ki yakalanırsanız ozamn burda allah yok peybamger izine çıktı sistemi ile yargılanırsınız nigth clup;larda birazda paranız varsa eglence ve 150 200 tl arası degişen çekik gözlü rus ukraynalı avrupanın degişken yerlerinden kadınlar budur diyorum selametle.

Erkekler Ne Diyor 19

• Yapan arkadaşım vardı, askerlik yapmak için çok kötü bir yermiş. Halkın askeri sevmediğini söylüyordu, zaten adı konmamış bir savaşın hala sona ermediği bir yer aynı zamanda.

• Tankçı topçu herhalde senin adam :D İçecek su sıkıntısı çeker sadece :)

• aynen :) onu da çekmez ya inşallah

• Askerlik kolay değildir, sadece başında ki asker iyiyse iyi geçer bu heryerde böyledi, gerçekten içecek su sıkıntısı çekiliyor yazları bunun dışında çok zor geçmez sanırım inşallah iyi geçer diyelim :)

• Kebab die bir söz var ha işte öyle biyer

• inşallah ya

• Askerliiğin hicbirisi kebap değildir bence..
      En iyisinin. ...
      derler ya :)

• anladım :)

• Arkadaşım orda , güzel yer diyor .

• kıbrıs askerlik konusunda en rahat yerdir bir asker kıbrısda askerlik sırasında mahrum kaldığı seyleri giderecek tüm imkanlaraa sahiptir, gece kulüpleri içki fiyatları genel eev sayısı ve fiyatları askerlik yapan biri için gayet uyguundur.

• sevgilim gidiyo ya! ne genel evi içkisinden bahsediyosun

• 1 ay önce bir arkadasımın asker kuzeni birlikten cıkıp gece 4 de geldi, genel ev e gidicem dedi semtimizde bulunan 3-4 ünden birine götürdü arkadas kuzenini ben yasadım onu anlatıyorum işte sevgilin arkdaslarını iyi secemezse kıbrısda sıkıntı cekebilir dikkatli ol

• İki hafta önce tatbikat için oradaydım, daha öncede orada görev yaptım, su sıkıntısı vs bir yana orada askerlik zordur çünkü 28. tümen ve 39. tümen şehirlere uzak KTBK gelirse iyidir şehrin içinde

• dediklerinden hiç birşey anlamadım ama inşallah KTBK gelir

• Öncekileri Göster
    • odaki hatlar yurt dışı gibidir arayıp konuşması zor olacak emin olabilirsin,

• :(( uf ya

• Askerliği zor ancak bi çarşıya çıkmaya bakar.Tüm haftanın stresi falan herşey çarşı izninde biter.Yani o kadar sıkıntıya değer bence.

• içki kızlar hersey bol süper 82/1 tertiplerime selam

• Merhabalar Arkadaşlar öncelikle kötü bir yerdir devamlı spor yapmak gibi zorunlulugunuz vardır bu 1 ayda 1 çarşıya çıkmama gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz turistlerin yogun oldugubi dönem var 2 2:5 ay civarı abaza askerlerimiz sarkıntılık ediyor diye çıkarmazlar mazeretiniz saglam ise ve komutanınızın vicdanına kalmış özel izinle ihtiyaç vb gibi bahanelerle çıkabilirsiniz o dönem ama nadir olur. yemekler aşırı derecede berbattır yaz ve kış menüsü ayrıdır ama yediginiz bir şeyi 4 gün sonra yemeniz mümkündür böyle devir daim eder devamlı. oraya düşenlerin çogu arızalı tiplerdir şöyle anlatayım sivil hayatta başarısız günlük yaşayan karakteristik insanlarda oluşur erkek görünümlü travestilerle karşılaşmanız kesinlikle kaçınılmazdır bundan emin olun bu kadar çogunu hayat boyu bir arada göremezsiniz. çarşı iznine çıktınızda minimum 50 tlyi gözden çıkarın çünkü merkezdeki birliklerden uzaksanız sadece gidiş ve geliş 20 tl canınız bir şey çeker yemek istersiniz en basit yemek menemen 10 15 tl dir aşagısını bulamazsınız esnaf kan emici bunuda eklemiş olayım bu arada. internet kafeden başkada vakit geçirecek bir yeriniz yokturdur arkadaş edinemezsiniz birliktekiler dışında sivil halk uufo gören zalim köylü gibidir. eger 51 okey gibi alışkanlıklarınız varsada birde kıraathane bilardo salonları dışında vakit geçirme eylemi yapabileceginiz bir şey yokturdur girne harici. karakola düşen arkadaşlara şimdiden geçmişler olsun diliyorum çünkü merkezin dışında olurlar hep ve kıbrısta merkezden uzaklaştıgınızda birkaç dublex ev ve anayoldan başka bir şey yoktur heryer kurak arazi ve kayalıktan ibaret kuru ve yabani bitkiler ve yılanlardan oluşur karakoldakiler nadir çıkabilirler çarşıya ve anayola kilometrelerce uzaktır otokar motorlu çakma (land rover);larla gidip gelinir anayola asker bırakılır çarşı iznine sabah 8:de çıkılır ögle sonrası engeç 5:30da askerler birliklerinde olmalıdır anayola gidilip en yakın merkeze giden minibüse binene kadar saat 9:30 olmuştur rahat dönüşte azami saat 4:te dönülmelidirki land rover:lara yetişmek için yoksa kilometrelerce yürüyüş ve karakola ulşıldıgında karakolu psikopat komutanından destekli bir dayak ve istikamet ve saatlerce hazır ol duruşu üstüne promosyon olarak yenilebilir. aşırı derecede tertipcilik vardır eger üst devrelerde biri ile aranız bozulduysa mutlaka onların bir tatar ramazanları vardır askerligi bitene kadar size musallat olabilir ki olurda siz bir üst devre olana kadar hapisaneye yeni düşen ayak işlerini yapan adamı oynamak zorundasınızdır bu dönem çok berbattır hayatınızda yapmadıgınız bütüm amelelik işlerini yapmaya mahkumsunuzdur işi bilmeseniz bile en basiti kum çekmek harç yapmak vs vs işlerde kullanılırsınız bütün ilkel aletleri görme sansınız olur langırt ve tv dışında hiçbir askerlik dışı aktivite bulmak mümkün değildir özetle psikopat saplantılı ego manyagı komutanların kafayı çizdiren vatandaşların cinsiyet degiştirmeye yakın insanları burda bulmanız mümkün sabır diliyorum hayırlı tezkereler.

• Pahalı biyer ama güvenli sonuçta..he bide baya sağlam bi genelev varmış..

• iyi diyenler var

• ne manitalar var orda kapının önünde bekliyorlar, askeri çok seviyorlar oraya gidip kız kaçıranalar var o kadar yani, hayırdır erkek arkadaşın nişanlın falanmı gitcek

• sevgilim gidicek 18 gün sonra

• aman boş bırakma bacım :))

• bırakmam bırakır mıyım :) ama ben ona bana olan sevgisine çok güveniyorum :)

• kıbrıs tam bir mahrumiyet bölgesi su bile içemez orda çünkü yok yaşamsal olarak iyi diyemem zaten küçük bir yer gerçi asker için küçüklük büyüklük önemli degildirama görsellik olarak güzel diyebilirim

• kebab çok kolay.

• iletişim zor diyolar ama :(

• Öncekileri Göster
    • haklısın ya tek sorun iletişim olsun dmi :)

• aynen öyle :)

• gayet güzel.. şu sıralar en ideal askerlik yapılcak yerdir bence. babam orada yaptı 74-e 4 tertip :D

• Güzel

• rahat geçer

• çok güzel biryer kıbrıs kesinlikle askerlik için

Kızlar Ne Diyor 1

• çok güzel bir yer kıbrısa çok gittim kuzenimde orada yaptı ziyaretne gitmştm

• teşekkür ederim inşallah onun için de iyi olur ya :)

• o bitirdi saolasın siz de tez zamnda kavuşun

Yükleniyor...