Kıbrıs askerlikte usta birliği yapmak için nasıl bir yer?

Çok merak ediyorum.bilenlerden cevap bekliyorum?

Kıbrıs askerlikte usta birliği yapmak için nasıl bir yer ki?

En İyi Erkek Görüşü

• Orada rahat askerlik yapabilmeniz için en aşagı gazinoda görev almanız gerekir ondada hergün abartısız dayak yemeyi göze almak anlamına geliyor. bölük veya tabur alay komutanı habercisi veya şöförü olmanız gerekir baştan arazinin kralısınızdır bunlardan biriyseniz içtimalara bile girmezsiniz sporu egitimi bir kenara bırakın elinizden geldigi kadar saglıgınızı korumaya çalışın çünkü tsk:nın en ilkel birlikleri kıbrıstakilerdir ve askeri hastanedeki doktorlara hasta oldugunuzu kabullendirmeniz için bir tarafınızın kırılması gerekir diş problemide çekmemeye dikkat edin hergün fırçalayın bakın zira girneden uzaksanız yani askeri hastaneden alay revirleri büyük diş problemlerini halledicek teknolojiye sahip değiller agrı kesici ilaç ve sprey ile allaha emanet ugurlanırsınız oradan girneye gitmek içinde azami 2 gün beklenilir çünkü önce alay reviri veya birlik revirindeki doktor girneye sevkini uygun görmelidir raporu hazırlar ve 1 gün sonrasında gidersiniz tabi otobüste boş yer bulursanız hastalıgın ciddiyetine göre kişiler önce biniyor sizi alayda bırakabilirler sonra benim gibi 3 gün dogum sancısı çeker pozisyonda yastıgı ısırıp yatagı mıncıklayabilirsiniz aglamaklı bir şekilde herkesle aranız iyi olmalıdır (kesinlikle) kim olursa olsun kendinizi sevidirin onu sevmeseniz bile adınız 9 a bir defa çıkarsa ondan sonra her türlü kötülüge hazır olun derim peşin peşin bunu söylüyorum çünkü 9:dan başladım sayılacak olursa çok şeyler daha var bu kadar zannetmeyin ama ben orada yaptım benim için köle pazarından farksız sen kölesin onlar seni satıp egiten döven aşagılayan köle sahipleri (rütbeli personel) iyileride var ama samanlıgın içinde igne aramaktan farksız olur bu buranın hiç + yönleri yokmu derseniz sadece kartonu 12 ila 15 lira arası degişen marlboro parliament ve dünya markası sigaralar, mutfakçılarla aranız iyi ise azda olsa doyurucu istediginizi yeme imkanı, yakalanmaz iseniz ki yakalanırsanız ozamn burda allah yok peybamger izine çıktı sistemi ile yargılanırsınız nigth clup;larda birazda paranız varsa eglence ve 150 200 tl arası degişen çekik gözlü rus ukraynalı avrupanın degişken yerlerinden kadınlar budur diyorum selametle.