• Sor
  • Bence

Balık Etli ne demek oluyor ya tam olarak?

Erkeklerin sürekli "balık etli,balık etli" diye söylendiği şey ne tam olarak? Nasıl yani? Örneklerseniz sevinirim teşekkürl

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 15

• Boyun'dan bir metre düş, kilon bu değerin 5 kilo altında 5-10 kilo üstünde ise balık etlisindir.

• ne çok kilolu nede az kilolu standart olucak dolgun kalçalı diyelim..

• vucudu tahta gibi düz değil kıvrımlı yuvarlak hatlara sahip anlamında.

• baliga gore degisir:ciroz, zargana cinsi diyorsa zayifsin, palamut, karagoz yerine gore kalkan,balina sismanligi tariflerkopekbaligi biraz hakaret icerir, ayni zamanda tehlikeli, kahvaltida erkek yiyen anlamlarina da gelir,kedi baligi munis ve nankor anlamlarinda kullanilirmurrekkep baligi okur-yazar kiz icin kullanilir,ahtapot eli uzun, hirsiz, yapiskan kiz anlamlarina gelir,kefal, lapin, saf kizdirala balik tatli su kizi anlaminda kullanilirdeniz ati, at gibi hatun demek icindiryani boyle uzar gider bu

• göksel yada pınar altuğ işte

• Pınar altuğ ince baya ya.Ama Göksel güzel örnek.

• ele avuca gelen cinsten.. kalça ve göğüs büyük ama bel ince olacak ..

• sıfır bedenin üstünde olan biraz kalıplı ama kilolu göbekli değil

• kendine şişman diyemeyenlerin ürettiği ve genellikle Türk erkeklerinin büyük oranda beğendiği vücut tipi. boykilo endeksinde şişman gurubunun 0,1altı veya üstü.

• etine dolgun işte hafif basenli kalçaları geniş ve göğüsleri dolgun yani bu örnek bayan için tabi. ki genelde bu tür bayanlar beni etkilemiştir:)

• Bana göre, zayıf ile kilolu diye tabir edilen özelliklerin ortasıdır.Bel ince olduğu sürece balık etli bayanlar da gayet hoştur.

• Evanescence'deki hatun gelir hep aklıma link

• link En sağdaki, yirim.

• iğrenç kokulu vıcık vıcık böyle puşt kimin i*ne kimin bi şey.

• iğrenç

• Erkekler etli butlu kadınları sever bak şu kadın kilolu bilo olsa hoş. link

• Bacakları resmen somun ekmek gibi :D

• Bu kilolu değilmi

• Evet kilolu bile olsa çok hoş diyorum ben

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...