En iyi kredi kartı hangisi sizce?

Kredi kartı başvurusu yapacağım ama hangi bankadan karar veremedim.alışverişlerde/para çekmede rahatlıkla kullanabileceğim hesabı iyi olan bi kredi kartı istiyorum.önerileriniz nelerdir?

0|0
2589

En İyi Erkek Görüşü

• Kredi kartının iyi kötüsü yok olmaz ama bir çok alış veris şirketleri bonus akses kullandırıyorlar taksıt ımkanları bakımından uygundur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ziraat Maximum kart..
    Aidat yok faiz oranları çok az ne harcadıysan o öğrenciye fazla bir yük bindirmiyor en kötüsü hangisi dersen de asla finans bankın go kartını kullanma ona para buna para bir sürü gideri oluyor...

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 88

• akbank ya da garantinin kartları olabilir ama şunu unutma kredi kartı aldığın andan itibaren o kartta borç hiç bitmeyecek.

0|0
    0|0
  • puan bırıktırsın.. cok yerde taksıt yaptırabılsın.. faızlerı dusuk olsun.. kart aıdatı olmasın, bunlardan bır karısım yapın ve bunun ustune arayısa gırın.. ben card finans derim sahsen..

0|0
    0|0
  • finansbanktan uzak dur
    aidatı olmayanlardan çıkart (taksit yaparmı bilmem)
    garanti olabilir (beni öpselerde)
    yapı kredi olabilir

0|0
    0|0
  • garantiden aldım onu kıllanıyorum memnunum

0|0
    0|0
  • Yapı Kredi'de nuvo hesabı aç.

http://www.nuvo.com.tr/

0|0
    0|0
  • tebden alabilirsin kardesim 1000 tl limit veriyor istersen bide yapı kredi var limiti onlar belirliyor ama %90 ihtimalle 1000 tl limit verirler ama sunuda unutma bilgisayar aldıktan sonra kesinlikle kullanma onu hatta taksit bitince iptal ettir yoksa büyük bir batağa girersin

0|0
    0|0
    • öyle düşünüyorum zaten her ay karta yatırırm düzenli olarak bide güzel bir laptop bulmak lazım ışte

• bi ara bakarsın kardesim

• senin söylediğin iyi ama onun satışı bitmiş

• kampanyaları bol olan axess bonus cardfinans.. ama ben maximum seçiyorum iş bankası yani her yerde var.

0|1
    0|0
    • heryerde olması kampanyadan onemli miki neden maximum seciyorsun?

• scare kardeşim maximum kartı 1 gun ıcınde cıkartabılıyormuyuz nasıl olucak o?

• valla bize okulda dağıtıyorlardı bir haftada gelmişti formu doldurduktan sonra.ne kadar sürer bilmiyorum

• İçine sen para yükleyeceksen onun adı banka kartı. Banka hesabı açman yeter. Kredi Kartı borç sistemiyle çalışır. Sen alışveriş yaparsın ödeme tarihinde bankaya borçlu olduğun miktarı senden beklerler. Ama dikkat et bu kredi kartı çok iğrenç birşeydir. Hesap kitap yapmadan borcun artar. Ödeyemeyince işler b. ka sarmaya başlar. Sonra bir bakmışsın eve haciz gelmiş.

0|0
    0|0
    • peki ziraat, garanti vs fark eder mi? Sen hangisini öneririsin?

• Ziraat alabilirsin. Garanti çoğu zaman daha avantajlı gibi geliyor. Ama garanti uzun vadede daha büyük kazıklıyor.

• Aidat olmayanları tercih et bence.

1|0
    0|0
  • yapı kredi den al bence...

1|0
    0|0
  • en iyi kredi kartı borcu olmayandır...asdfghj

1|0
    0|0
  • Türkiyede var mı bilmiyorum ama yurtdisinda doldurmali kredi kartlari var. Tipki telefona kontör yükler gibi kredi kartina para yüklüyorsun ve o para bitene kadar harcama yapabiliyorsun. Ne avantaji var? Sadece internetten alisveris yaparken daha güvenli. Birde calinm aolayi fealn olursa yani kafan rahat sonucta icindeki para bitene kadar harcarlalr ve kart calismaz.

0|0
    0|0
  • Bonus, World gerisi tırt.

Limiti senin maaşına göre belirlerler. Sigortan 6 aydan fazla yatıyor ve bankana maaşın yatıyorsa zaten çoktan geldiydi eline kart.

0|0
    0|0
  • Cevap veriyprum hiç biri. Uzak dur.

0|0
    0|0
  • Play kullanıyorum, limiti 500 dü 1 yıl sonra 1000 oldu. İmkanları idare eder, ödemeleri 15 inde, nakit çekebiliyosun

0|0
    0|0
    • Faiz durumu vs?

• Sen onları düşünüyosan hiç alma bence kart filan

• Kardeş sorduguma cevap ver dedim napcama karar verme dedim

• kredi kartlarının da

bankalarında 7 sülalesini öpeyim

soydular lan milleti

0|0
    0|0
  • bonus en güzeli..

0|0
    0|0
  • hangisinin faizleri dusukse onu seçeceksin :D

0|0
    0|0
  • Ben işbank maximum kulanıyorum memnunum ama şimdiye kadar başka kart kullanmadım o yüzden kıyaslama yapamıyorum :D

0|0
    0|0
  • redi kartını nakit çekmek için kullanmanı tavsiye etmem ama yapı kredinin kartı veriyor bende hem yapı kredi hem iş bankasının ki var memnunum ikisinden de

0|0
    0|0
    • Sartlari nasil peki faiz vs vs? Ben hicnkredi karti cikarmadim. kredi karti cikarinca atiyorum 1500 tl limitli. Karttan nakit cekmektense kredi alma ihtimalim. olabilirmi?

• Erkekler Devam
    68

Kızlar Ne Diyor 24

• Bonus, World, Maximum

1|1
    0|0
  • En iyi kredi kartı iptal edilmiş olandır :)

0|0
    0|0
  • hiçbiri

.

0|0
    0|0
  • Bonus kart

0|0
    0|0
  • Nakit çekebilirsin fix kart kullanıyorum kullanım ücreti olmuyor öğrenci için uygun öneririm

0|0
    0|0
  • Bence çıkarma hepsi birbirinden berbat paran varsa ye iç giy yoksa boşver. . bir kere bulastinmi çıkamıyorsun:)

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı parayı ödemezsen faizi çatır çutur koyuyor. Bende okulun verdiği kart kredi kartlıydı Vakıfbank. Hala onu kullanıyorum

0|0
    0|0
  • advantage card bonus card card finans

maximum card ideal card world card ama en ıyı kart hiç kullanılmayandır :)

0|0
    0|0
  • Garanti kadar lanet ettiğim banka yok. her şeyi çok kötü. hiç tavsiye etmem..

0|1
    0|0
  • çıkartta al başına belayı ...

0|0
    0|0
    • ama mecbur dersler için kitap almaki çin. her şey için şart internetten alınan her şeyde gerekiyor:)

• olsun al al sen de o furyaya katıl tabiii

• :))

• işbankası derim

0|1
    0|0
  • ben bonuc card kulanıyorum memnunum.

0|0
    0|0
  • Kart mağduruyum. Hepsinin ayrı bi yeri var bende. Ama olmadı işte kısmet.

finans ve bonus kullandım

0|0
    0|0
  • Uzak dur kredi kartından hepsini kestim şu an kafam raht

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama bence ailene danış sadece.

0|0
    0|0
    • Aileme danıştım onlarda bir araştır hangisi daha iyiyse onu çıkartırız dediler :)

• yapı kredi al garantiden uzak dur

0|0
    0|0
  • hayat maximumda ucuz değil ama imkanları çok fazla..

0|1
    0|0
    • imkanları derken mesela neleri cok fazla? ve yıllık vergisi cok mu?

• kart iptaliyle tehdit edince geri veriyorlar :)

• Yazdım bu dedıgını oyle 1 sey olursa kullanıcam.

• hepsı bırbırınden beter ya

0|0
    0|0
  • aynı.bizi sömürüyolar

0|0
    0|0
  • garanti :) reklamlarını çok sseviyorum

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor...