• Sor
  • Bence

Kadınların erkeklere karşı en güçlü silahlarını sıralayabilir miyiz?

Arkadaslar buyrun söz sizde, Kadınların erkeklere karşı en güçlü silahlarını sıralayabilir miyiz? Bayanlar sıralayınız en güçlü silahınız nedir,... Daha Fazla

En İyi Görüş

• silahım yok yuvam var silahlanıp o yuvayı koruyacaksam onun da beniim kadar silahlanıp koruması gerek .. bu silahların namlusu ev içine değil dışarıya dönük olmalı

• Mutlulugunuza kast etmek isteyenlere karsı, ayni anda karsılık vermek diyorsunuz mesele, ikimiz ikimiz için meselesi

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler :)

• Rica ederim, zaten tek taraflı caba varsa, muhakakki bu caba zaten iki taraf içindir,

Kızlar Ne Diyor 18

• Göz yaşı en büyük kullandıkları silah...timsah gözyaşlarıyla bir çok bayan erkekleri bu konuda dizgine getiriyor.

• Vay Vay ipler elinizde, kurutmayın göz yaslarınızı sahip çıkın onlara

• ne cevaplar okudum şoktayım kısacayaşadığım ya da yaşayabileceğim güzel şeyleri anlatmak yeter de artar bile

• Neden şoktasın, anlattıgın için teşekkür ederim

• pek çoğu cinselliği önermiş

• Evet ama genel açidan degerlendirdigimizde bu gibi sonuclar cıkabilir üzülme derim, Önemli olan ders almak degilmi birşeylerden

• Her kadın kesinlikle önce dişiliği ile çeker.. (Sizde bunu görüp önce buna gelirsiniz, kabul edin..)Ondan sonra zeka gelir. Kıvrak zekalı erkeği şaşırtmayı başarabilen bir kadın, erkeği daha uzun süre elinde tutacağını düşünürüm.. Çünkü daha fazla tanımak ister, sonra daha da fazla tanımak..Hayır benim için dişilik daha arka plandadır zart zurt diye diye atlamayın hemen, görmediğin kadının zekasını nereden bileceksin? Çekici bulmadığı kadını sevgili olarak zor benimser erkekler..

• Kesinlikle dişiligi çeker şüphesiz, Bizi düşüren hep bu dişilik konusu olmustur, Kişilik konusunda ayriyaten degerlendirmişizdir, yani düşeriz bu tuzaklara

• Öncekileri Göster
    • :))

• ve nokta

• Tavrım bakışlarım davranışlarım konuşma tarzım ve en önemlisi Kalbim

• Bakıslarını gördük diyelim, davranışların hakkında bilgilerimiz oldu diyelim, tavırlarınız hakkındada degerlendirmede bulunduk, Kalbinizi çözemedik kaldık orda, kadinlar çok sinsidir, birşey yapacaklarsa erkegin ruhu bile duymaz

• Öncekileri Göster
    • Bak simdide bilmem oldu

• ::D

• erkeklerin size bakmasını sağlayan şeylerinizi sıralayın dememiş arkadaş, onlara karşı en güçlü silahımızı sormuş ;) sen silah olarak başka bişeyini kullanıyor olabilirsin. haklısında. en nihayetinde herkes elindeki en iyi şeyi kullanır değilmi ;)

• Evet evet konuya aciklik getirdigin için tsk ederim, Ben hayatı dogal Natural olarak yasamayı severim , Ya vardır ya yoktur, ya olur ya olmaz ortası olmaz, Eger karsımda güçlü cephanesiyle bana savaş açan bir kadın varsa, O zaman Nükler Silahlarımı Kullanma aşamasına geçerim, Karşımdaki Kadının Ordusu güclü olmaliki silahlar devreye girsin.

Asla silahsız bir kadınla savaşmam, Arkami döner giderim

• zekam :)

• hee kesin oledir.. aldır bakayım memelerinide kaç erkek bakcak sana :D

• Öncekileri Göster
    • boşverin Karpuz yata yata büyür, alışmışta kudurmuştan beterdir ;)

• Aynen :)

• kesinlikle bakışlar...

• Bakışlar o kadar etkilimi, Bence bazen işe yaramaz

• Öncekileri Göster
    • bu yaşına kadar öğrenemediysen benim yapacak bişeyim yok .p ;)))

• Ya tabiki işin şakası, bir bakarım bin anlar,bir bakarsın hep aglar, bir bakarsın hiçbirşey anlamaz mesle tutturmak yogurdu , Nasrettin hoca hikayesi

• cilve ve gözyaşı :)

• Cilveli Hande pekde yakişir :) Hepsini ayrı ayrımı kullanıyosun durumlara göre cilvemi etkili göz yasimi

• Öncekileri Göster
    • Tamam senden korkulur hande :)

• :)

• *m :)

• *m de neyin nesi özel bir anlami varmi :)

• Gözyaşım işe yaramıyor. Şahsen esnerken ve gülerken bile gözlerim öyle akıyorki sevgilim artık anlamıyor yani o yüzden tatlı dil diyorum :)

• koptum:)))))))

• Yılan deliginden çıktı haha :)

• ağlamaktatlı dılnaz

• katılıyorum ;-)

• Öncekileri Göster
    • hala patavatsız oldugum ıçın evet ınsanlara gore yasamıyorum:)son soz guzelmıs yazdım bunu:)

• Yaz bakalım billyy

• Tatlı dil ve Gözyaşı.

• ağlamak ve rosa :D

• Öncekileri Göster
    • Bencede kaç :)

• Gizlice aglarsan bu silah işe yaramaz :)

• ya ne yapsam işlemedi..sen ne silahından bahsediyorsun..karşındaki duvar olursa bomba patlat birkaç toz dökersin ancak..

• katılıyorum herkese de sökmüyor hele ki kalpsizlere... ;-)

• Öncekileri Göster
    • Sagol çok mütevazisin anlamişmiş

• Vallahi klas cevap olmuş, çok beğendim.

Kusura bakma sadece bir artı puan(+1) verebiliyorum. Olsa dükkan senin :)

• TATLI DIL, cilve

• Cilve kelimesi bile çok tatlı geliyor kulağa :) olabilir

• bakışlar ve sözler :D

• Gözlerim güzel sözlerim özel diyorsunuz,

• Öncekileri Göster
    • :D .p yanıı

• yİyiymiş

• silahlanmaya karsiyim ben. baris yanlisiyim (:

• siddete hayir !

• erkek kadın savaşına son :P

• Haha :D Alemsiniz, Sizi BM Bariş elçisi yapıyoruz :)

Her kadının ve erkegin hamle yapacak silahları olmaliki ilişki daha güzel olsun diye düşünüyorum :)

• O bu değil de ağlayan kadına dayanamıyor çoğu.

• işi çözmüşsün gız

• Öncekileri Göster
    • Ağlamak terbiyesizlik değildir. Ben oradaki davranışı terbiyesizce bulurum. Başıma gelen birkaç hikayeyi anlatırım. Nasıl hala ayakta duruyorsun diye şaşar kalırsın. İnsanları iki cevaptan tanıyamazsın bence. Yapabiliyorum diyorsan helal olsun der çekilirim.
      Bu konuyu daha fazla uzatmayacağım.
      İyi akşamlar.

• Peki :) virgül bırakıyorum, şaşıp kalmak için, İyi aksamlar hanfendi

Erkekler Ne Diyor 11

• Gözyaşı ve topluma karşı "aman ben kadınım ve güçsüzüm" diye maduru oynamaları... Madurum, madurumda madurum...Sonra da cinsellik gelir.Oda sökmezse cilve naz..En sonda da çocuk taklidi yapmak...

• Güzel özetlemişiniz erdem bey

• Öncekileri Göster
    • Onlar peçete değil, Fil... :)

• iyi uykular sizede efendim...

• Bakışları..

• Gözler kalbin aynasidir.

• bence bi kızın erkeklere (kendisini seven erkeğe karşı kullanabileceği) en büyük silah. "nede olsa beni seviyor ve benden vaz ğeçmez deyip. onu peşinden sürüklemesidir.

• Peşinden sürekledigi bizi bagladıgı maddeleri sayalım

• :) 1. gün"seni seviyorum.aşkım"2. gün "2dk işim var.aşkım"3.gün"senden ayrılıyorum qanqa". başka ne diyeyimm de :?

• dişiliği...

• Bir kadının dişiligi sizi ne kadar derecede uysallastirir , kandirir diyelim

• Tatlı dil belki olabilirde gözyaşınıza kanmam.

• Kanma Kardesim Dikkatet Kendini savunma moduna gecir

• ağlamaları..ben sevdiğime kıyamıyorum bu konuda :)

• Gercekten sevdigin olursa iş degişir, belkid ebilerek aglıyordur ama insan kıyamıyor oyoy kurban olurum sana diyonmu :)

• :) yok yapmacık ağlamadığını biliyodum..diorum tabi :) oyy oyy minik bebeğim benim falan :P

• haha

• ağlamakdişilikyabancı dilleri ( bükçe dili :D )araya bi yere yeşil gözleri de sıkıştırsam olur mu Titero ?:)))

• Olur Olur :) haha :D

• yarın mini etek giyip gideceğim işe gibi göz korkutma eylemlerinin yanı sıra. Damarına basıldığında cırtlak bir ses tonu ve tiz ile birlikte karşısındaki erkegi sağar edebilecek düzeyde konuşmaları.(bkz: Timsah Gözyaşları)

• Haha sagar edecek derecede bagıranıan rastlamadım valla

• Erkeği tanımıyorsa dişiliği tanıyorsa kişiliği :)

• Buda güzeldi aynen diyorum

• AğlamakHerşeye kulp takmakEvlenme teklif edilmesini bekleyip sonrada ay çok erken oldu beklemiyordum demekBir dünya bağırıp sonra masumlaşmak

• Kdınların vazgecilmez huylarından inciler

• erkek - canıım karıcııımmmmkadın - ne var!erkek - aga nigi naga nigi ?kadın - başım ağırıyooo!erkek - yine mi ?kadın - begendiğim tektaşı alcan mı?erkek - tamam amk!bu diyalogtanda anladığınız gibi en kuvvetli silahları sex! sonra memesonra kalçasonra ayva göbeğisonra dudaklarısonra cilvelerien son belki gözleridir aga heee bide unutmamak lazım kadınların zekasını tartışmak haddim değil. anamızı ağlatırlar valla!

• Bir gün onlarda ana olucak kendileride aglar haha :D merak etmeyin

Yükleniyor...