Bayilik almak istiyorum ne gibi şartlar var?

bir markanın (büyük ihtimal seven hill olarak düşünüyorum) bayiliğini almak istiyorum bildiğiniz çok beğenilen ve fazla pahalli olmayan bir giyim markası varmı çocuk giyim de olabilir ayrıca bayilik almak için ne gibi şartlar isteniyor bilgisi olan yazarsa sevinirim teşekkürler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bayilik yani Franchise ing le alakalı siteler var ve o seven hillin bayilikle ilgili şartlarının oldugu ilan vardır.. ben biraz takip etmiştim bu işleri.. öncelikle oradan araştırarak başlayabilirsin bişeylere sonrasında zaten şirketlerle irtibata geç..

• yorum için teşekkürler. baktım tam olarak bilgi alamıyorum malesef

• birde cok iyi araştır.. bir arkadasın dediği gibi şu sıralar bu işlere girmek için pek mantıklı zamanlar değişmiş gibime geliyor benimde..

Erkekler Ne Diyor 8

• Civil diye bir marka var türk çocuk giyim markası ucuz ve kaliteli..C&A var bayilik şartları ağır gelebilir..öncelikle en az 50.000.tl varsa devamını anlatabilirim.. :)bu arada kamuda çalışıyorum bu işlerle ilgili ilgim, bilgim var tanıdığım yok.

• devamını anlatabilirsin

• Öncekileri Göster
    • Arkadaş bu işte en önemli şey para.. 20.000-25.000.- usd ile bayilik sözleşmesi imzalarsın tabelanı poşetlerini markanı getirirler.. her yıl sezonlarda belli miktar mal almak zorundası ürün seçme hakkın yoktur. tüm bayilik fesh hakları bayi verene aittir. başvurmak istersen ilgili markaların iletişim kısmına talebini iletebilirsin. hayırlı olsun.

• Açıklamalarımın nesini beğenmedin?

• Arama motrundan aratırsan bu konuda bilgi verem çok sayıda site var, daha sağlıklı bilgi alırsın...

• öncelikle bu işlere boğazına kadar batmış ve çıkmak istesede çıkamaya biri olarak söyliyim. aşağıda bir arkadaşın yazdığı gibi 50 ve 100 binlerle bu iş olmaz. bununla bayilik bedeli değil sadece dükyana dekorasyon yapamazsın. ilk etapda rekabet imkanın çok olmalı. yatırdığın parayı gözden çıkaracak kadar gözü kara olmalısın. tek başına olmaz. sana omuz vericek muhakkak bir ortak yada eşdost kardeş lazım. ve önemlisi şuanlar ticaret yapılacak dönem hiç değil. kamuda ay sonu maaşını bankamatikden gider çekersin. sen ay sonunun gelmesini istemeyeceksin. hiç bişi dışarında görüldüğü gibi kolay değil...

• sizi ekleyeblrmym

• tabiki

• Kolay bir şey olduğunu sanmıyorum. :)

• saol çk yardımcı oldn bu yorumla

• Öncekileri Göster
    • bulundğm yerde var lcw bu yüzden onu düşünmedm bile

• Kolay gelsin o zaman

• Faturahane online ödeme sistemleri türkiye genelinde online fatura ödeme bayiliği veren bir sistemdir. sistemimizden ücretsiz bayilik alarak tüm kurumların fatura ödemelerini online yapabilirsiniz. tam yetkili fatura ödeme merkezi olmak için büyük paralar harcamanıza gerek yok. bizimle irtibata geçin ücretsiz tam yetkili fatura ödeme bayiliği verelim. detaylı bilgi web sayfamızda mevcuttur.faturahane.net

• Burda iletişim bilgileri var. Mail atabilirsin. link

• en doğru bilgiyi firma verir size

• paranın fazla olması gerek en az 100 bin kadar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...