• Sor
  • Bence

Eskişehir'de günlük kiralık daire

Bir arkadaşımın doğum günü için erkek arakdaşımla eskişehire gideceğiz fakat kalmak için tek gecelik kiralayabileceğimiz bir daire apart tarzı temiz... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Niye uğraşıyorsunuz ki evle filan. Kaliteli bir otele gidin.

• uygun bir yer arıyoruz. ve cogu otel evlilik cüzdanı olmadan ister arkadaş ol ister baska bisey girişe izin vermıyo :)

• Öncekileri Göster
    • otel düşünmüyoruz zaten anlatabiliyomuyum? apart istiyorum 1+1 eğer bilgin yoksa söyliyim apartların gecelik fiyatı zaten 60 70 ten başlar.

• keyfiniz bilir benimki bir öneriydi. otel her zaman daha rahattır. temizdir.. kahvaltın yatağına gelir. vs

Erkekler Ne Diyor 4

• otel yada pansiyon bulun

• Otellerde evlilik cüzdanı sorulmuyor zina suç olmaktan çıktıydı sanırım güncel yasalara göre.

• kiralık ev gizlidir otellerde kayıt tutulur iyi bir seçim ama internette yoksa bence bulamazsın.

• internetten buldum fakat daha önce kalmış kullanmış birisi varsa ondan öneri almak istedim

• eger bulduysa bence eve girip bakın erkek arkadaşın heryeri kontrol etsin kapıyı kilitlerken anahtarı arkada bırakıp yan çevirin işlem tamam. eskişehirde güvenlikli residance bulamazsın kimse de 1 günlük gelen birini hemen soyayım demez. bence fazla düşünme.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...