Eskişehir'de günlük kiralık daire

Bir arkadaşımın doğum günü için erkek arakdaşımla eskişehire gideceğiz fakat kalmak için tek gecelik kiralayabileceğimiz bir daire apart tarzı temiz sorunsuz ve en önemlisi güvenli bir yer arıyoruz internetten baktım fakat burda daha önce eskişehirde kalmış yada duymuş biri varsa yardımcı olabilirmi , önerebileceği bir yer varmı

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Niye uğraşıyorsunuz ki evle filan. Kaliteli bir otele gidin.

• uygun bir yer arıyoruz. ve cogu otel evlilik cüzdanı olmadan ister arkadaş ol ister baska bisey girişe izin vermıyo :)

• Öncekileri Göster
    • otel düşünmüyoruz zaten anlatabiliyomuyum? apart istiyorum 1+1 eğer bilgin yoksa söyliyim apartların gecelik fiyatı zaten 60 70 ten başlar.

• keyfiniz bilir benimki bir öneriydi. otel her zaman daha rahattır. temizdir.. kahvaltın yatağına gelir. vs

Erkekler Ne Diyor 3

• Otellerde evlilik cüzdanı sorulmuyor zina suç olmaktan çıktıydı sanırım güncel yasalara göre.

• kiralık ev gizlidir otellerde kayıt tutulur iyi bir seçim ama internette yoksa bence bulamazsın.

• internetten buldum fakat daha önce kalmış kullanmış birisi varsa ondan öneri almak istedim

• eger bulduysa bence eve girip bakın erkek arkadaşın heryeri kontrol etsin kapıyı kilitlerken anahtarı arkada bırakıp yan çevirin işlem tamam. eskişehirde güvenlikli residance bulamazsın kimse de 1 günlük gelen birini hemen soyayım demez. bence fazla düşünme.

• otel yada pansiyon bulun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...