Kezban kime denir? Kezban nedir, ne değildir?

Ona kezban buna kezban.. Dillerden düşmüyor bir türlü. Kızlar ne yapsa kezban oluyor. Ama tanımı hakkında bir fikir birliği yok kanımca. En iyisi şu an burada toplanıp hangi durumlarda kime kezban diyeceğimizi tartışalım:p

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hepimiz kezbanız.

• kezbansan kara esmer olmalısın

• dksjmsadlksa esmerlikle ne alaka lam?!1

• Allah aşkına biri bi alaka kursun ben düşündüm düşündüm kuramadım da :)

Erkekler Ne Diyor 8

• 1.Bıyıklı kızlara.2.Kol kılları olan kızlara.3.Erkek gibi hareket eden kızlara.4.Hiçbir muhabbete girilemeyen cahil kızlara.

• Kezban duyumda güzel bir isimdir. Hatta barış manço kezban adında şarkıda söylemiştir. Klip çekmiştir. İslamda ise yalancı demektir.

• BuyrunKezbanlık dersi 101: link link

• Her kadınla sevişebileceğini düşünen erkeklerin, beğenilmeme, umursanmama veya reddedilme karşısında sorunun kaynağı kadına taktıkları isim/lakaptır. Herhagibir geçerliliği olmamakla beraber, Kezban ismi genelde köylerde yaşayan vatandaşlarımızın evlatlarına verdiği isim olduğundan köylüleri hor görme aşağılama kompleksi de vardır. Aklı başında, okumuş ve insanı insandan ayırmayan karaktere sahip insanların kullanacağı tarz bir aşağılama tarzı değildir.

• Kezbanlarla ilgili hazır şablonum vardı. HDD'de sanırım. Bulursam atarım. Çokta güzel hazırlamıştım... Şimdilik bununla yetin. link

• püf

• Öncekileri Göster
    • Daha iyi soğuk esprilerimle İstanbul'u soğuturum. Brrr...

• işlerse , koşarım.

• eskide erkege kiro derlerdi simdi kizlara kezban..ee alma mazlumun ahini cikar aheste aheste, erkeklerin cok ahini aldilar bu konuda simdi kezban oldular dile dustuler :) kiro kizlara kezban denir :)

• kezban olunmaz kezban doğulur burdan tüm kezbanlara selam ve sevgilerimi göderiyorum

• kezban esmer kara kılıl götü büyük kara mara türk tiplilere denir erkek de ise kadir inanır tiplilrin kadın versiyonu

• Hadi poposu büyüğü, esmeri anladık da, 'Türk tipli' yi aşağılamak için mi kullandın gerçekten yoksa bana mı öyle geldi? Öyleyse rezilsin erkekkezbansın hatta

• türk kürt arap çerkez yahudi farketmez dostum

Kızlar Ne Diyor 8

• Kezban yalancı demekmiş.

• burda da çok geçiyor ama bence kullanma çok ergence geliyor 30 yaşındaki yada 20 yaş üzeri birinin kezban demesi bu hitap şeklini kullanması saçma

• köylü, biyikli, erkek gibi davranan kizlara kezban diyorlar :D bana bile bazen diyenler oluyor, ben sahsen komik buluyorum :D

• sonkralice bana ulaş arkadaş ekle yada mesaj at seninle görüşmem gerek ben sana yazamıyorum.

• birine lakap takmanın hiç bir gerekçesi olamaz.

• Halk efsanesi

• beni takip et sana tüm detaylarını öğreteceğim

• delinin biri kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkarmaya uğraşmış bizimki de o hesap ülkemizde saçma sapan şeylere lakap konur buda onlardan biri yani çok kafaya takılacak bi kelime oldugunu sanmıyorum

• Ben böyle ayrımcılığa isim takılmasına karşıyım çok saçma

Yükleniyor...