Korku filmlerinden gerçekten korkar mısınız?

Gizli Üye
korku filmlerinden korkar mısınız? bence korku filmlerinin dezavantajı insanı sadece gece etkileyebiliyor olmasıdır..

hangi filmi hangi saatte izlerseniz izleyin eğer hakkını verdiyse etkilenirsiniz üzerine düşünürsünüz..

peki ya korku filmleri? sadece gece izlerseniz bir etki görürsünüz.. bu yüzden korku filmlerinde pek fazla kalite arayamıyorum.. yani bişey hissettirecekse her an her dakika hissettirebilmeli bir film..

sabah 2 korku filmi izledim. heyecanlanmadım bile.. ama gece izlemiş olsaydım herhalde tuvalete kardeşimle gidecektim yine. siz ne düşünüyorsunuz korku filmleri ile ilgili?

Güncellemeler
+1 yıl
Korku filmlerinden gerçekten korkar mısınız?