• Sor
  • Bence

Sevgilimden ayrıldım tekrar barışmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

sevqilime arkadaşlarının yanına qitme dedim erkeklerin yanına oda arkadaşlarım dedi ben dedim cuma qunuku çocuğu vuracam yanından hiç ayrılmadı arkadaş filan anlamam ben qitmiyecen diye mesaj qonderdim oda benim arkdaşlarıma karışamazssin tamm mi bir daha ban mesaj atma bb bitti artık dedi ben dedim ben sadece seni korumak için yaptım anlamadı beni bb filan yazdı 1 qun sonra sen beni kukla sanıyorsun kuklan olmanı istiyorsun qit kendine başka kukla biul bb yazdı ben dedim tamam sonra ııtm yazdı daha qit yeni kukla şöyle dedi ben de dedim ayynen öyle dedim bb dedim oda by yazdı daha cevap vermedim

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Valla ettiğiniz bir yönden doğru ama bir olayı aşırıya kaçırırsanız sizin için kötü olabilir bazı konularda kısıtlı olacaksın bazı konularda biraz gevşek olacaksınız bu olaydan dolayı bitti diye üzülmeyin

• ne yapayım şimdi ben cok seviyorum haylen o kızı

• Öncekileri Göster
    • saol tamm sizi anladım ben teşekkür ederim

• Asıl ben size teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Niye bolesiniz anlamam ki pisman oluosunuz iste sonucta guzel bi mesaj yaz arkadaslarnda olsa seni paylasamiyorum de

• yazdım o mesajı

• Öncekileri Göster
    • evden dısarı cıkmıyor hep okulda goruyorum sadece

• Canim okulda cek kantine konus daha iyi kacmaz hem olmadi minik bi hediye defter arasina

• sen de git arkadaşlarıyla buluşmaya

• ne diyeyim arkadaşlarına benim sevdiqim kadar o kızı kımse sevip deqer vermedi ama

Erkekler Ne Diyor 0

Yükleniyor...