Justin Bieber Selena Gomez ayrılığı

Justin Bieber Selena Gomez ayrılığı Sizin yorumlarınız nedir ben iyi güldüm link

Güncellemeler:
özellikle o motorcu abimiz noktayı koymuş.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ıyı olmus..hhıc yakısmıyolardı..kız ablası gıbı duruyodu yanında :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Hahahah teyzem çok güzel " kız çok çekti ki ayrıldı. " hahahahha içini kusacak yer arıyormuş.

• Ben gülmedim.

• sondaki 2 teyzeye azıcık güldüm sadece

• bu tipleri nereden buluyorlar

• Motorcu abim süper tiye almış :))O küçük kız ise tam mal eminim derslerini o kadar düşünmüyordur..2+2 desen öyle şakıyarak cevap vermez, yazık..

• çığlık atmak istedim :D :D :D :D yalnız teyze kız çok çekmiş derken hangisinden bahsediyodu onu anlayamadım ben bi :D

• oturdum agliyorum layn

Erkekler Ne Diyor 9

• İğreniyorum bu amerikan kaynaklı popüler kültürden linkte görüldüğü üzere küçük çocuklar bile haklarında detaylı yorum yapacak bilgiye sahip justin bieber ve selena gomez hakkında yazık türk insanına yakışmıyor.

• bi bitmedinizz aa

• ölüyorum kahrımdan nasıl olurda ayrılırlar.olamaz böyle birşey imkansız.ayrılmasınlar.barışsınlar tekrar :( bize ne be biberle domatesten.çok lazım sanki :)

• Teyzelerde iyi ehehehe :)

• motorcuyla beraber 5 dakıka guldum belkı bana cok geldi.

• selena hakli bence oda erkek istiyor sonucta :P

• castın bey mi ? o kim ? valla biz ekmeğimize bakıyoz tanımıyom öyle birini :D helal olsun justin i tanıma ama selena yı tanımalısın o bir harika dostum :)

• 10. saniyedeki dalga geçen ablayla, motorcu abinin verdikleri tepki yeterli :)

• oynar başlı kız 10 numara :D

• Reserved pcye geçince izleyeceğim

Yükleniyor...