Kızların aradığı erkek modeli nasıldır?

ben kendi gözlemlerimi yazayım öncelikle katılan katılır, katılmayan fikrini ortaya koyar.kızlar düzgün hali vakti yerinde olan , iyi bir işi olan ,edepli namuslu , sigara içki kullanmayan aile çocuğu diyebileceğimiz tipte bir erkekten hoşlanmazlar. Hemen onu odun veya ot gibi bir sınıflandırmanın içine dahil ederler. Çünkü bu çocuk fırlama değildir, ailesinden edebli olmayı , düzgün adam olmayı öğrenmiştir.Kızların hoşlandığı model mütiş sosyal , girişken, espirili, bütün kızların ilgisini üstüne çeken, mümkünse birkaç kızı elinden geçirmiş, bencil,kendinden başkasını önemsemeyen tiplerdir.Kızlar özellikle kendilerini önemsemeyen erkeklere bayılır, tabiri caizse dibi düşer :)diğer tarafta evlenebilecek düzgün bir adam varken tercih edilmez, çünkü öyle konuşkan ,her kızla mavi boncuk dağıtan ,ilgi çeken bir adam değildir.Diğer kazanova arkadaş bir değil birçok kız tarafından tercih edildiği için çok sevilir, çok ta değerlenir, sonra o kız da bu adamı seçer ve önceden harcadığı bütün kızlar gibi onu da harcar ve atar bir kenara. Aslında kızlar biraz da mazoşisttir. Acı çekmeyi severler, bilerek ve isteyerek acı çekerler. Mutlu olamayacağını bile bile o adama gider. sonu ise hep aynı. Bu tip erkeklerle vaktini geçirirken arkasına dönüp baktığında göreceği tek şey boşuna harcanmış yıllar , önünde ise geçici sevdalarla dolu uzun ve yanlızlıkla dolu bir yol vaardır . Çünkü evlenmek için bile yeterince genç ve masum değildir artık.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• labunya ol yeter

• labunya ne?

• Öncekileri Göster
    • yanlış anlamadık
      yorumun cuk oturmuş.
      3 kelimeyle ne demek istediğimi anlatmışsın.

• eywallah baba

Kızlar Ne Diyor 7

• Evet kızlar acı çekmeyi sever.Ama genelleme yapamazsın ben mesela edebli , iyi bir işi olan ,sosyal ve yakışıklı erkeklerden hoşlanıyorum.Böyle bir erkek çook az bulunur ama yok deyil biliyorum :)Yakışıklı olduğu için çok kız sarkacaktır ama edebini korursa deyerlidir..

• zor dostum
      hem yakışıklı olup hem de bunu kullanmayan bir erkek
      hmmm hayal etmesi bile zor.
      hayal etmeye çalıştım olmadı :D

• Öncekileri Göster
    • şansın bol olsun :D

• :)

• Ben sana katılmıyorum fırlama kişilklerden hiç hoşlanmam terbiyeli dürüst ve utangaç erkeklerden ve benden kaçan erkeklerden hoşlanıyorum ama bu demek değil ki odun olsun esprili de olsun isterim

• ya zaten kızlar bu erkekleri hemen dışladığı için adamın espiri yapmaya fırsatı olmuyor. belki eğlenceli ve çok espirili biri ama dışardan bakınca hemen odun damgası vuruluyor.

• Aynen katılıyorum benim eski sevgilim dıştan odun gibiydi fazla birbirmizi tanımadan ayrılmıştık ama şimdi şenşakrak bi insan olduğunu anladım konuşmalarımızla işte ah şu ön yargılarımız!

• Modelsiz!Biktim huf.

• Babam gibi

• sen birine kızmış gibisin...

• yok kızmadım. Genel olarak kızların ''istisnalar vardır elbet'' çulsuz ,serseri erkekleri tercih edip hayatlarını mahvettiklerini gördükçe canım sıkılıyor.

• evet hak veriyorum..kızlarda var o huy..

• Tamda senin anlattığın tipten hoşlanıyorum aslında, fırlama tipten yani ve evet diğer kızlardada bu böyle çoğunlukla ama o fırlama kendini beğenmiş kızlar tarafından beğenilen erkeğinde güzel bir işi varsa ailesine bakabilecekse diğer erkeği seçmek zaten benim açımdan saçma olurdu. Bende kendimi beğenmiş grubuna giren bi insanım ve hareketliyimdir kişisel olarak fırlama tiplerle zaten daha iyi anlaşırım o tipler dediğin gibi birde yakışıklıysa üstünede askerden falan sonra biraz daha olgunlaşıp ailesine bakacak duruma geldiyse onu seçerim tabiki.

• ben de bundan bahsediyorum. teşeküredrm :)

• sorunlarımı anlattığımda öküzün trene baktığı gibi bakmasın bir de gölge etmesin yeter

Erkekler Ne Diyor 1

• Ters ol bağır çağır izin verme hayatı zindan et senden ala sevgili olmazsen bakma kızların duygusal isteriz dediklerine

• aynen :))

Yükleniyor...