• Sor
  • Bence

Ygs ve Lys kitap önerileri neler?

Öss ye girmiş arkadaşlar, maden mühendisliğinde okuyorum ama bu yıl öss ye hazırlanıp uluslar arası ilişkiler yada pdr den seçim yapıcam bunun için ygs ve lys de önerdiğiniz kitaplar var mı?

Güncellemeler:
arkadaşlar sadece kitap ismi istiyorum sizden başka yorumlarda bulunmazsanız sevinirim

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Fem çözebilirsin.Yalnız 1.sınıftaysan puanın kesilir :/

• Seviyen düşükse güvenderden başlamalısın.Ayrıca iyi niyetle söyledim de neyse.

• Öncekileri Göster
    • Anladım.Edebiyat önemlidir iyi çalışman gerek. Lys'ye çok iyi hazırlan.Ygs'den de Türkçeyi çok iyi yap gerisi orta ya da kötü olsun farketmez istediğin yer gelir.Başarılar.

• teşekkür ederim umarım olur

Kızlar Ne Diyor 6

• FEM. Cemaat yayınıdır kendileri, soruların çoğu bundan çıkar.

• teşekkür ederim

• güvender,fem,maltepe ben hep bunları çözdüm sınav sorularına yakın oluyor diye ama arada celal aydın falan da çözmelisn

• teşekkür ederim

• Varsa yoksa cemaat yayınları kim ne derse desin

• teşekkür ederim

• güvender iyidir.

• teşekkür ederim

• Güvender çok güzel bence. Finalin kitaplarıda iyi. Ama tek kitap isimleriyle kalma derim ben öyle yapmıştım her türlü yayından birtane aldım ucuz pahalı hepsının soru çözüm tekniğine baktım farklı düşündüm soru çeşitleri görmüş oldum. Başarılar şimdiden.

• teşekkür ederim

• matematik için kpss uzman kariyer konu anlatım ( soru kalıpları şeklinde olduğu için), güvendergeometri için celal aydıntarih için sınav akademi, güvendertürkçe-edebiyatjm için kesinlikle pegem akedemi soru bankasıtm çıkışlı olduğumdan fen dersleri için bir önerim yok malesef. başarılar dilerim.

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 9

• herkesin çalışma teknigi anlama yöntemi farklıdır sen kitapçılara gidip kitapları inceliyeceksin hangisi senin sevdigin soru tipinde kitap basıyo ise onu alıcaksın inşAllah istedigin üniversiteyi,bölümü kazanırsın Allah yardımcın olsun

• teşekkür ederim amin

• matematik ve geometri için fdd yayınları ve final yayınlarını tavsiye ederim ama bu iki yayın zordur . sade geometri için karekök yayınları LYS kitabını ve Birey B . Güvender LYS kitabı, fdd yayınları ve final yayınları tavsiyem. Türkçe için Birey ,final yayınları

• teşekkür ederim

• Resme bakılırsa iyi bir tarih kitabına ihtiyacın var!

• tarih konusunda halil inalcıkla bile konuşmuş biriyim ben bence sen tarih bilgini bir kere daha gözden geçir ikinci olarak benim bi resmim var senin sıfatını göremedim

• Halil inalcık seni hitler sempatizanı mı yaptı?

• hayır demek istediğim osmanlı tarihini senin ve bi çok insan gibi kitaptan okumakla yada araştırma yapmakla yetinmiyorum ayrıca bu tür işlerin en büyükleriylede konuşuyorum yani sen bu durumda çok okuyan ben ise çok okuyan ve çok gezen pozisyonunda oluyorum

• Fem dersanesinin kitaplarını al, orda sınavda çıkacak sorular var. :)

• teşekkür ederim

• Bir kere milleti sabun yapmaktan vazgeçeceksin, d&r gideksin ''GÜVENDER'' yayınlarından bir kaç kitap alacaksın oturup dersini çalışacaksın :)))

• çok geç kalmışsın arkadaşım millet ygs yi bitirdi lys yi yarıladı.

• gerçekler acımı verdi ha!
      ama unutma dost acı söyler

• Öncekileri Göster
    • baya bozulmuşsun bu da demek oluyor ki sen de sınav kaygısı var yani umarım istediğin yeri kazanırsın din kardeşim.

• sınav kaygısından çok ailemin baskısı var kendi hayallerini yaşatmak için bu aptal mesleğe soktular beni ama benim düşüncelerim mühendisliğe hiç uygun değil teşekkür ederim din kardeşim

• 4 yıllık pdr ciyim böyle kafa görmedim :D

• yalnız sorumda sadece kitap önerileri yapılmasını istedim burda palyaçoluk yapın diye birşey yazmıyor sorumu tekrar oku istersen

• fem yada güvender yayınları

• teşekkür ederim

• niye SS subayligini mi kazanacan? :O

• deniz subaylığını bırakmış biriyim mühendislikte olmayınca sözel bölüm deniycem şimdi

Yükleniyor...