Bir anneye doğum gününde alınacak en güzel hediye nedir?

Bir anneye doğum gününde alınacak en güzel hediye nedir?

Güncellemeler:
Arkadaşlar hemen hemen herkes mutfak araçlarıyla ilgili bir şeyler söylemiş biraz daha farklı yorumlar lütfen:) Yorum yapan herkese teşekkürler.

0|0
10186

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• vazoda çiçek, resminizin olduğu bir çerçeve, ya da değişik güzel hediyelik eşya ararsan ben Anneye Hediye Ne Alınır gibi siteleri kullanıyorum genelde. Heryerde bulunmayan ilginç hediyeler oluyor fiyatları da uygun.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 100

• pıjama gecelik olur çanta olur kupe yuzuk olur bu ara kulak kabart ıhtıyacım var dedıgı bı cümle kullanacakmı : ) sonracııma hoslanabılecegı gezı armağan edebılırsın gunubırlık falan.ornekler cogaltılabılır. (( bütçe ne ))

0|1
    0|0
  • bizim bir resmimiz vardi annem ben ve kücük kardesim biz kücükken cekilmistik.. birde yeni cekildigimiz resim vardi ikisini bügüttürdüm yan yana koydum güzel bir cerceve aldim salona asti nerden nereye geldigimizi görüyor hep duygulaniyor eskilere gidiyor cok hosuna gitmisti

0|0
    0|0
  • maddi durumun var ise altın takı al. duruma göre bir elbise, başı kapalı ise hoş bir eşarp, seviyorsa saksı çiçeği veya ilgisi varsa bonzai kiti satılıyor marketlerde, o da olabilir.

0|1
    0|0
  • Şal al. :-)

0|1
    0|0
  • Daha düşünmedim

0|1
    0|0
  • pasta ya ve tüm evi temizle hediye olarak.

1|0
    0|0
  • resminizin olduğu bir kolye ver ona.

1|0
    0|0
  • Bence kullanabileceği ve işine yarayacak bir ev eşyası alabilirsin, mesela benim annem ütü istiyor bu aralar, onu alsam çok sevinecek :))

0|0
    0|0
  • Fiyatları bütçenize uygun mu bilmiyorum ama en azından fikir teşkil etmesi açısından önerilerim bunlar : link link link link

0|0
    0|0
    • son ücü güzel ama burda bulamam ki, pembe altin alsam nasil? set halinde..

• Bir model atabilmeniz mümkün mü?

• yazık

0|0
    0|0
  • Bence ilaç kutusunun içinde mektup yazıp ona yolla ya da mektubu bir hastası falan versin

0|0
    0|0
  • Golden rose al ismini yazdir

0|0
    0|0
  • Annecim diye sarıl yeterlidir Veya kendi yaptığın bir hediyeyi ver Boyama gibi el işçiliğinden çıkmış veya kolye takı ayakkabı al

0|0
    0|0
  • Bi öpücük temizlenmiş bir mutfak ve odan bide kocaman bir "Seni Seviyorum" kalbinden çıkmaz.

:D

0|0
    0|0
  • Fincan takimi al

0|1
    0|0
  • Ev eşyalarını seviyorsa duvar akvaryumu hoşuna gidebilir mi acaba

0|0
    0|0
  • Annenize ne alırsanız alın ona en güzel hediyeyi veremezsiniz çünkü, onun için en güzel hediye sizsiniz. Ama illa bir şey yapmak istiyorum diyorsanız hoş bir küpe alın taktıkça sizi hatırlar. :)

0|1
    0|0
  • Bence anneciğine ayakkabı ya da çanta al eminim sevinir.

0|0
    0|0
  • Kolye takıyorsa olabilir ya da küpe, parfüm, ev eşyası ya da ihtiyacı olan herhangi şey😄

0|1
    0|0
  • Kıyafet tarzı bişey al bence sık kullanacağı bişey olur. Bere atkı takımı falan da olabilir mesela :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    80

Erkekler Ne Diyor 85

• Onu al bu gün dışarı çıkar gezin dolaşın cebinizde ne kadar para varsa harcayın. Başka da bişey gelmedi aklıma. :(

0|0
    0|0
    • Babam o kadına para harcıyor annemde para yok diye altınını bozdurdu kıyamaz onu harcamaya eve harcıyor onları 😔

• Mesele derin desene yaslar kac baban ne is yapio

• Yaşımız 18 ben 17 yasında kız kardeşim var 4 yasında erkek kardeşim babam 41 annem 37 yasında babamda arazi satıp alıyor

• Sarılıp öpmek seni seviyorum annecim demek en güzel hediye bence :) ama illaki bir şey alcam diyorsan evde işini kolaylaştırcak bir şey ya da bir kazak ya da şal falan alabilirsin ;)

0|0
    0|0
  • Ne alacagimi bilmiyorum banada yardimci olun :))

0|0
    0|0
  • En çok nelerden hoşlandığını / nelerin hoşuna gideceğini sen bizden iyi bilmelisin, ne desek boşa azizim..

Ananın doğum günü kutlu olsun, selam olsun kendisine..

1|0
    0|0
  • Çay takımından öteye geçemedim henüz :) Genelde anneler vakitlerinin çoğunu mutfakta geçirdikleri için mutfak malzemeleri tercihim oluyor.

0|0
    0|0
  • Benim gibi gidip dolaşıp almaya vakti olmayanlar için hediyelik eşya satan ve anneler için ayrı kategorisi olan siteleri tavsiye edebilirim www.1dahasoyle.com var mesela bikaç yıldır kullandığım

0|0
    0|0
  • Beyaz bir tişörte güzel bir resim çzeblr ya da bastrtabılırsın pahalı bır sey degıl :) hmde baktıkca mutlu olur :)

0|0
    0|0
    • Güzel fikir ama daha yaratıcı bişey istiyorum teşekkürler yorum için :)

• sadece aklımda olan bir hediyeyi soyledım :))

• yaz renkleriyle bezeli cıvıl cıvıl bir elbise alıp onunla yürüyüşe çıkabilirsin çok hoşuna gider negatif elektriğini atar :)

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim :)

• kadınlar sadece eşlerinden değil cocuklarındanda ilgi beklerler arasıra böyle şeyler yapmak lazım :) rica ederim :)

• cıcek al beyaz olsun ama

1|0
    0|0
  • Bir demet gül al. (o gülleri reçel yapmazsa tükürün yüzüme :D )

0|1
    0|0
  • bugün anneler günü babanın annene hediye alması lazımken bugünde aldattığını öğreniyor he teyzemiz ne diyim yazıklar olsun -_- kadın haklı huzur büyük hediyedir

0|0
    0|0
  • sensin uzun zamandır görüşmüyorsun bir çicek dahi alıp gitsen alcağın hediyeden çok seni görmesi mutlu edicekdir.

0|0
    0|0
  • sos tavası 1,2 kişilik çaydanlık kedi yavrusu

benim annem süs eşyası göze hitap edecek şeyleri çok sever

0|0
    0|0
  • çiçek al

0|1
    0|0
  • Ben geçen sene hırka almıştım çok beğendi

0|1
    0|0
  • ben aldım :D

0|0
    0|0
  • Sarılıp öp..

1|0
    0|0
  • Pasta al üstüne annecim falan yazdır işte. Bugüne özel bütün ev işlerini sen yap.

1|0
    0|0
  • ev aleti alabilirsin ihtiyacı olan

0|0
    0|0
  • Annen her şeye sevinir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    65
Yükleniyor...