Babamdan izinsiz arabayı kaçırdım ve vurdum nasıl kurtulabilirim?

Gizli Üye
Arabayı babamdan izinsiz kaçırdım sağ ön farın altında tampon bayaa zedelendi ve tekerlekde kaldırıma çarpıp arabayı zıplattı, yolda giderken direksiyon kitleniyor, motorun altındaki su deposu düştü sallanıyor galiba ecelim geldi. Babam pazartesi geliyor simdi evde değil arabada garajda annemin falan haberi yok ne yapsam evden kaçsam bir hafta falan emin olduğum zaman gitsem nadıl olur yardımcı olabilecek birileri varmı? :/
Babamdan izinsiz arabayı kaçırdım ve vurdum nasıl kurtulabilirim?