Hangi ülkenin erkekleri yakisikli sizce hangisiyle evlensek?

Gizli Üye
Ayirt edemiyorum hepsi yakisikli ama asagida oylayin bakalim siz ne düsünüyorsunuz?

Ben Amerikali kasli, dövmeli, uzun boylu, erkeksi seksi suratli erkekleri
Sarisin, mavi gözlü, pembe yanakli, beyaz tenli, kasli, uzun boylu Norvec erkeklerine hayranim.

şu an ki sevgilim amerikali yurtdisinda yasiyorum. İsteyene ayarlarim arkadaslarimdan :)
İtalyan erkekleri
İspanyol erkekleri
Amerikan erkekleri
Alman erkekleri
Norvec erkekleri
Diger yabanci erkekler
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
turks erkekleri hic yakisikli degil tabi yurtdisinda yasamayan en yakisikli turk erkegi sanar :) hem karakter huy bakimindan hemde fizik yüz vücut bakimidan yabanci erkekler on numara. Buradaki arkadaslarim turk kizlarini cok sicakkanli, masum, sadik ve temiz biliyorlar bilginize
Hangi ülkenin erkekleri yakisikli sizce hangisiyle evlensek?