Paranormal Activity filmi gerçek mi?

Bu filmi izledim İzleyen var mı? Korktum abartısız bu film gerçekmi? Bazıları Gerçek diyorlarda.(kanıt varsa link atabilirsiniz)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• değildir yani kadına bakıyorum madem korkuyosun ne gidip bakıyosun ben olsam odadan çıkmam yada anında evden çıkarım bidahada o eve geri dönmem sonra sıcmaya bile kamerayla gidiyolar ben bi ses duyucamda kamerayla bakıcam bırakırım kamerayı alırım elime bişey yani gerci onlarada işlemez ama neyse gercek değil bnce

Kızlar Ne Diyor 11

• yok ya gerçek diil ilk bölümde miydi neydi öldürülen kız baktım 4. de de elinde bebekle gidiyo falan

• Film seri halinde gidiyor sence gerçek olma olasılığı var mı?

• Bir kapıya hiç bu kadar uzun süre baktığımı hatırlamıyorum. Kişiye göre değişir tabi de beni ne gerdi ne korkuttu. O dediğin "bazıları" hep vardır zaten. Sen rahat tut içini.

• valla gerçek olaylardan esinlenilmiştir diyo. ama sanmıorm yani..

• Seni kandırmışlar.

• bence cin fikirli bi yönetmenin sinemaya getirdiği farklı bi teknik

• Hayır gercek degıl ama bu tarz korku fılmlerının basına gercek olaylardan esınlenmıstır yazıldıgı zaman ızleyıcı kendını korkmaya hazırlıyor ve korkuyor bu da fılmden alınan zevkı arttırıyor boylece ızleyıcı cekılıyor :)

• linkKurgu olduğunun kanıtı.

• NERDE LİNK

• ne gerçeği yahu değil rahatca gidip uyu şimdi şu arkanda ki gölge ne

• Umarım kedidir :D

• Öncekileri Göster
    • Şu saçları öne doğru taranmış beyaz içlikli kızı eve hiç getirmeyecektin.. Gariptir dedin uğursuzluk getirdi.. :(

• Şu aldığımız komedi filmini tak gitsin.. Yoksa korkudan değil yani.. :D

• söyleki, ikinci bölümde polisler kamerayı buluyor ya gerçekte de polisler böyle bir kamera bulmus ama aynısını yayınlamamıs, ubnu farklı karekterlerle filme dökmüslerdir. diye biliyorum

• Sırf izleyici çekmek için öyle gerçek olaylardan esinlenmiştir diyor.

Erkekler Ne Diyor 7

• çekim tekniği açısından verdiği gerçeklik hissi çok büyük

• Tek bir film olsa derdik hani gercek felan cünkü kadının nerde oldugu bilinmiyor gibi şeylerle ilk filmi bitirmişlerdi. Ama bunu yapmalarının sebebi seri yapmak içinmiş. Gercek değil yani .

• arkadaşlardan duyduğum kadarıyla hikayesi doğruymuş ama tabi nede olsa bu bi film abartmalar vardır :D

• 2 ve 3 ü izledim gerçekten adam gibi korku flimi, traş değil. gerçek falan değildir bence ama gayet iyiydi. 4 ü izlemedim izliycem en kısa zamanda

• 1gün

Arkadaşlar bı film gerçektir filmin sonunda olayın yaşandığı tatih yazıyor o tarihi internettrn araştırıp bulabilirsiniz
    Evet 2 ve 3de var ama onlar kurgu sadece 1 gerçek adam direk kamerayı alıp sürmüş sinemaya

• Fİlm diyorsun ne diyosun

• Sitcom korku dalında türünün tek örneği.. 2 saat izleyip az sonra korkacağız galiba beklentisi ile finali gördük.. Gerçi ha korkarız belki korkabiliriz mantığıyla güzel cips tükettiriyor..

Yükleniyor...