Paranormal Activity filmi gerçek mi?

Bu filmi izledim İzleyen var mı? Korktum abartısız bu film gerçekmi? Bazıları Gerçek diyorlarda.(kanıt varsa link atabilirsiniz)

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• değildir yani kadına bakıyorum madem korkuyosun ne gidip bakıyosun ben olsam odadan çıkmam yada anında evden çıkarım bidahada o eve geri dönmem sonra sıcmaya bile kamerayla gidiyolar ben bi ses duyucamda kamerayla bakıcam bırakırım kamerayı alırım elime bişey yani gerci onlarada işlemez ama neyse gercek değil bnce

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• yok ya gerçek diil ilk bölümde miydi neydi öldürülen kız baktım 4. de de elinde bebekle gidiyo falan

0|0
    0|0
  • Hayır gercek degıl ama bu tarz korku fılmlerının basına gercek olaylardan esınlenmıstır yazıldıgı zaman ızleyıcı kendını korkmaya hazırlıyor ve korkuyor bu da fılmden alınan zevkı arttırıyor boylece ızleyıcı cekılıyor :)

0|1
    0|0
  • Bir kapıya hiç bu kadar uzun süre baktığımı hatırlamıyorum. Kişiye göre değişir tabi de beni ne gerdi ne korkuttu. O dediğin "bazıları" hep vardır zaten. Sen rahat tut içini.

0|0
    0|0
  • Film seri halinde gidiyor sence gerçek olma olasılığı var mı?

0|1
    0|0
    • 1ay

İlki tamamiyle gerçek hatta fülmin sonundaki tarihi araşıtır serisi yani 2 3 4 5 gerçek değil sadece 1 gerçek

• söyleki, ikinci bölümde polisler kamerayı buluyor ya gerçekte de polisler böyle bir kamera bulmus ama aynısını yayınlamamıs, ubnu farklı karekterlerle filme dökmüslerdir. diye biliyorum

0|0
    0|0
  • ne gerçeği yahu değil rahatca gidip uyu şimdi şu arkanda ki gölge ne

0|2
    0|0
    • Umarım kedidir :D

• Şu saçları öne doğru taranmış beyaz içlikli kızı eve hiç getirmeyecektin.. Gariptir dedin uğursuzluk getirdi.. :(

• Şu aldığımız komedi filmini tak gitsin.. Yoksa korkudan değil yani.. :D

• bence cin fikirli bi yönetmenin sinemaya getirdiği farklı bi teknik

0|0
    0|0
  • Seni kandırmışlar.

0|1
    0|0
  • valla gerçek olaylardan esinlenilmiştir diyo. ama sanmıorm yani..

0|0
    0|0
  • link

Kurgu olduğunun kanıtı.

1|1
    1|1
  • Sırf izleyici çekmek için öyle gerçek olaylardan esinlenmiştir diyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çekim tekniği açısından verdiği gerçeklik hissi çok büyük

1|0
    0|0
  • 2 ve 3 ü izledim gerçekten adam gibi korku flimi, traş değil. gerçek falan değildir bence ama gayet iyiydi. 4 ü izlemedim izliycem en kısa zamanda

0|0
    0|0
  • Tek bir film olsa derdik hani gercek felan cünkü kadının nerde oldugu bilinmiyor gibi şeylerle ilk filmi bitirmişlerdi. Ama bunu yapmalarının sebebi seri yapmak içinmiş. Gercek değil yani .

0|0
    0|0
  • arkadaşlardan duyduğum kadarıyla hikayesi doğruymuş ama tabi nede olsa bu bi film abartmalar vardır :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar bı film gerçektir filmin sonunda olayın yaşandığı tatih yazıyor o tarihi internettrn araştırıp bulabilirsiniz
    Evet 2 ve 3de var ama onlar kurgu sadece 1 gerçek adam direk kamerayı alıp sürmüş sinemaya

0|0
    0|0
  • Sitcom korku dalında türünün tek örneği.. 2 saat izleyip az sonra korkacağız galiba beklentisi ile finali gördük.. Gerçi ha korkarız belki korkabiliriz mantığıyla güzel cips tükettiriyor..

0|0
    0|0
  • Fİlm diyorsun ne diyosun

1|0
    0|0
Yükleniyor...