Papatya suyu uygulaması nasıl yapılır?

saçım açık kahverince ve papatya suyu uygulayıp açmak istiyorum ama ne kadar paptya uygulamam gerekiyor ve ne süre saçımda durması gerekiyor bilmiyorum. Ayrıca bir zararı var mı saça, çünkü saçım ince telli, yardımcı olursanız sevinirim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Canım benim ben 17 yaşımda neler denedim ne papatya ne kurusoğan kabuğu kaldı denemediğim .Değişen birşey olmuyor bilesin :))

• ahahahah :D bilemiycem tatlım yaa

• boyamışşş olmasınn :))

• arkadaş açmış saçının rengini hoş olmuş aslında

Erkekler Ne Diyor 1

• saçın koyu renkliyse koyu renklidir bırak öyle kalsın bozma düzenini /:

Kızlar Ne Diyor 9

• ya papatyayı ancak uzun süre yapınca gözle görülür bir fark oluyor beni bayar o iş ama tek seferde git oksijenli su al az miktarda dök güneşte bekle hoop 1 kerede hallolur bunlar çok ağır kimyevi işlemler değil öyle aşırı bir zararı yok zaten ince telliymiş saçın yumuşaktır muhtemelen zaten,ama kalın telli saçlarda keçeleşme nadiren de olsa yapabilir

• ha bide paptya suyuyla açıcam diye fazla güneşte kalıpta çarpılma sakın :D

• aman bırak harcadığın zamana emeğne yazık. (test edildi ve onaylanmadı)

• canım ben daha yeni denedim, benim de saçım açık kahve doğal yollarla açayım dedim ama 2,3 sefer denememe rağmen hiçbir etkisini göremedim. bence harcadığın zamana yazık ve çok kullanımda saçı döküyor.

• canım bnce hiç uğraşma benim saç rengine açık sayılır ama açılmaya meraklıdr özellkle yazın bende yapardım paptyayı evet işe yaramıo aksine benim saçımı hafif bakıra çevirmişti güneşte bakır duruo uçlar bide papatya yağı var oda etklii ama dikkat et oda bakır tonunda yapıo yani doğl olmuo bnce..ha bide sakın spreylierini alma içinde kimyasal var bianda turuncu olursun :D

• Papatya suyu dediğin, öyle aman aman iyi sonuç veren bir yöntem değil. Nasıl kullanılacağını , altığın aktar daha iyi bilir ama benim bildiğim kaynamış suya atıp demlendiriyorsun sonra o suyu saçlarına yediriyorsun. Ardından bol bol güneşleniyorsun. Alman papatyaları daha büyük olduğu için daha etkili. Saça zararlı olacağını tahmin etmiyorum, bitkinin suyu sonuçta.

• bende denedim biraz fark oldu. ama sonra nedense koyu renkler ilgimi çekmeye başladı bıraktım. kaynatıp saçına tarak yada elinle emdiriyorsun. ve onu güneşte kurutuyorsun. her yapışında biraz biraz açılıyor.

• Alman papatyası olması lazım.Büyük papatyalardan yinede fazla işe yaramıyor.

• Açılırda çok açılmaz bir ton açılırsa açılır.

Aktarlarda paket halinde satılır 1 yada 2 avuç miktarı.

Onu 1 litre yada daha az suda kaynat. Çık güneşe. 1 2 saat yada daha fazla bekle

• ben denedim papatya suyunu bir işe yaramadı bende :(

Yükleniyor...