Lütfeen yardım edin !!Kapalıyım hem açılmak istiyorum hem istemiyorum

merhaba arkadaşlar ben kapandım ve kapanalı 3 ay oldu ilk başlarda çok mutluydum çok iyi hissediyodum kapanmadan önce de çok süslü çok havalı bi... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• .. zorlu çok çetin bir parkur bu alem.. herkes başlayacak bu maratona,ama herkes bitirecek diye bir kural yok.. sen çok büyük bir hedefe niyet etmişsin.. gözünü zirveye dikmişsin, bu dünyada ancak masal prenseslerinin , masallarda bile kavuşamadığı, sonsuza kadar mutlu yaşama hayaline , oynuyorsun, muhatap olduğun şeye dikkat et.. bunu kolay olmasınımı bekliyorsun..? allahın ayeti var.. bu mevzuyla alakalı.. bildiğim ve hatırladığım kadarıyla diyorki...: '' inananlar hayatlarında zor bir sınava tabii olurlar, inanmayanlar bu sınava tabii değildirler... bu dünya inananlar için imtihan yeridir.. fani ömrümüzü sermaye yapıp, baki alemi kazanabileceğimiz tek yer , burası, tek şans, şimdiki hayatımız... allah hepimize mukayyet olsun ellerimizi bırakmasın inşallah, kendi yoluna iletip o yoldan ayırmasın.. onun yolu üzere ruhumuzu kabz eylesin inşallah.

Soran beğendi