Sizce Burak Özçivit gey mi?

Gizli Üye
Ne biliyim Murat Boz'la çok takılmalar falan. Tipine göre fazla naif konuşması. Bir de çok yakışıklı eskiden değildi ama şimdi öyle. Yani gey olmak için çok uygun. Bence Fahriye Evcen sadece görüntü bile olabilir. Yani her şey çok güzel görünüyor bence bunda biraz sorun var.
Dahası bence gey olsa da ayıp bir şey değil benim için hatta çok sevdiğim boyle bir arkadaşım var ama merak ediyorum. Hayatı çok beklentiler dahilinde gibi
Evet
Hayır
Bilip bilmeden konuşmamak lazım.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Sanırım değil. Hatta bayağı sinirlendirici bir yorum yapmış geylerle ilgili. Şimdi gördüm.
ht tp://muratrenay. co m/2011/06/01/sen-zaten-gey-rolu-oynama-burak/
Sizce Burak Özçivit gey mi?