Böyle bir evlenme teklifine hayır diyen çıkar mı? :)

Böyle bir evlenme teklifine hayır diyen çıkar mı? :) Cevapları alalım :) link

Güncellemeler:
Birkez daha anladıkki kadınlar ne ister sorusunun karşısı boş kalmaya mahkümdur :)
Sanırım en güzel evlenme teklifi arabamın sileceğine yüzüğü takmak...
Kız kesin kabul edecektir tabi önce o aşamaya gelmeli :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir yoruma çok güldüm ve hak verdim :D"amk biz yapmaya kalksak kız ipi çıkartır üff napıyo bu salak çatıda derler."

• :D

• Öncekileri Göster
    • Olmas :)

• yak ya hayır gelmez bunlardan

Kızlar Ne Diyor 9

• asla hayır demem :) gerçi erkek arkadaşımın teklifi de güzeldi. kırmızı gül şeklinde mumları yere kalp şeklinde sıralamıştı ortasına kırmızı gül buketi koymuştu mumları yakmıştı gözlerimi kapattı salona götürdü gözlerimi açtıgımda teklifi etti :)

• Evet sizin gibi bayanları aramızda görmekten gurur duyuyoruz teşekkürler.

• teklif değil de aşağıdaki yorumlar bitirdi beni zed in dediği gibi :)

• vay be.:) :))

• cıkar.

• Eden kişiye bağlı.

• eğer onu seviyosam kuru bi evlilik teklifi bile beni mutlu eder ama bu da fena değil

• çıkacağını sanmıyorum.

• kusura bakma ama çok saçma bi yöntem değil mi? adam gibi benimle evlenir misin demek varken?

• Al sana romantizm demi :)))

• romantizm karşı çatıdan iple parmağını çekip de uyandırmak cama da evlenek mi yazıp yüzüğü ipten aşağı salmaksa ; ya ben romantizmi yanlış öğrenmişim ya da romantizm düşkünü bayanlar birer kaçık. :)

• yada kadın erkek anlayışı farklı :D

• Sevmiyorsam ağzıyla kuş tutsun kuşun ağzındada yüzük olsun yinede kabul etmem :D

• şak diye yapılacak bir teklif değil oradada gördüğümüz üzere aynı yatakta bulunuyor arkadaşlar heralde seviyordur :))

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiç bir özelliği yok ki bu tip teklifin, çok basit bir şey millet neler neler yapıyor.Hem artık devir değişti, kızlar düşünsün nasıl evlilik teklifi edeceklerini =)Evlilik için erkekler kızların peşinde koşmuyor, kızlar evlenmek için çabalıyor, evlenilebilecek ideal eş adayı erkeklerin peşinde zaten sayısız kız var ^_+

• hak eden olsa yapılır.. Ama sen o ipi uzatır yollarsın kardeşim o yüzüğü bir süre sonra alır onu dolar neyse..

• haketmeyene zaten evli,lik teklifi yapılmaz

• arkadaşlar inanın hiç gerek yok. türk kızı hiç bi erkeğin evlilik teklifini geri çeviremez zaten. doğuştan evliliğe hazır, evlilik delisi zaten hepsi. ben şahsen kendi kızarkadaşıma evlenmeyi teklif etmeyi düşünmüyorum bile, teklife gerek yok, üzerimize yığılmaya hazırlar :))

• :))) yapma gari hocam bu kadarda ezme :D

• bu bence evlenme teklifi olarak değilde evlendiğin kişiye yüzük hediye ederken daha işe yarar... bu kadar kuru evlenme teklifi yerine daha büyük ve romantiği yapılabilir.

• Çıkar tabii reddeden :]

Yükleniyor...