Öğrenci için kredi kartı limiti artırma?

Maximum işte üniversiteli kartını kullanıyorum. Limit 400. 500 ya da 600 nasıl yapabilirim limiti? Ya da yaparlar mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Limitinin 600 olması imkansız.

• Rica ederim.

• Hmm teşekkürler..

• O kadar gelire çıkarmazlar. Benim gelirim 1300 yazmıştım ama 500 verdiler. Zaten öğrenci kredi kartlarında üst limit 500.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• ödemelerini düzenli yaparsan artar. ama en az 6 ay düzenli kullanmak lazım galiba.

• düzenli ödersen belli bir süre yükseltiyorlar ama 1-2 yılı bulur benim arkadaşımın 1000 tl yapmışlardı.

• İş bankası yükseltmiyor ne yazık ki. Finansbanktan al. Limit 750.

• kartın cıktıgı tarıhten 3 ay sonra basvuru yapabılırsın duzenlı oduyorsan eger yukseltırler ben aldıgımda 600 limitliydi su anda 1500 tl

• ne demk rıca ederım:)

• Teşekkürler..

• tamam ıste duzenlı oduyorsan bankaya basvurdugunda bunu kontrol eder ve yukseltır..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• akbank'a git çalışmayan adama bile en az 1000 tl limit veriyorlar :)

• İş bankasına gittiğimde 300'lük kart için limit en fazla 400 olur demişlerdi. 100 lira artırıyorlar şubeye gidip bir danış.

• harcamalarına bağlı, benim en son 1000 tl olmuştu aldıktan kısa bir süre sonra, kredi kartına para yatırıp 1500-2000 tl harcarsan her ay limitin kademeli olarak yükseliyor en fazla 1000 tl oluyor.

• ödemelerin düzenli olduğu sürece şubelerden başvuru yaparak 1.500 e kadar çıkartabilirsin.*tek seferde o kadar yükseltme 300 se şuan limitin 500 de 2-3 ay sonra 700-800 de yoksa arttırmazlar.

Yükleniyor...