Annemle fiziksel yakınlık kuramıyorum neden olabilir bu durum?

Gizli Üye
Aslında o benim biricik annem kelimelere sığmaz anlatmaya kalksam. kelimelerde yetmez...
Ama ona sarılamıyorum seni seviyorum seni özledim sen bir tanesin gibi sözler kesinlikle yok
Genelde kedi köpek gibiyiz zaten
Kardeşlerim arasında anneme en çok benzeyen benim kaderim benzemesinde :(
Bir şeyler var sanki kelimelere dökemediğim ona soğuk olmama sebep şeyler var sanki
Küçüklüğüm çok yaralı :( çok şey hatırlamasamda benim canımı acıtışlarını hatırlıyorum
Diğerleri öyle değil sarılırlar anneme istedikleri zaman ben neden yapamıyorum korkuyorum :(
Biri beni kırınca üzünce çok çabuk hırçınlaşıyorum
Annemle fiziksel yakınlık kuramıyorum neden olabilir bu durum?