Sevgili için doğum günü sözleri

lütfen acilllllll bi sevgili için güzel doğum günü sözleri şiirler falan paylaşırmısınız :/

Güncellemeler:
sen engellediğin kişilere baksana ya

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ey benim cennet gözlüm, sen benim dua etmeme sebep olansın. En tılsımlı, en riyasız, en içten duamsın. Beni ben yapan aşksın. Kalbim en büyük sığınağın olsun yâr, Sen Besmele ile başlayan sevgime yakışanımsın, nakkaşımsın, mahşere kadar tutacağım sevda orucumsun. Sen benim içten içe kanayan en derin yaramsın.Ne kadar özlendiğini bir bilsen , yokluğundan utanırsın..

Erkekler Ne Diyor 6

• Senin aşkınla uyandığım her sabah, Ben doğum günümü kutluyorum.Sene de bir de olsaSenin doğum gününü kutlamak çok güzelDoğum günün kutlu olsunBana hergün yeniden doğma fırsatı veren sevgilim... sanırım fazla romantiğim lan hep bu yüzden kaybettim ya... hadi sevgilinle nice mutlu yıllara... Benim de aşık olma vaktim gelmiş, nerde o şanslı pislik merak ediyorum. Şimdi başkalarının sevgilisine doğum günü mesajı yazıyorum, ne kadar çok şey kaçırıyor farkında değil :)

• benim için değil başkası için açtım bu soruyu :)

• iyi işte başkası kullansın... umarım işine yarar :) 2 dk kada bu kadar çıkıyor işte.

• :)

• Doğum günün kutlu olsun sevgılımYaşadığım sürece ben hep senleyim

• çıktım incir ağacına gel bana aheste aheste :P

• iyi ki doğdun işte daha ne olsun şaşalı anlatımlar ile dejenere etme olayı

• yeeeeetteeeeeerrrrrrrrr

• tamam abicim bitti :P

• seni seviyorum yavrum iyiki doğdun gel bakayım şöyle yanıma

• hepi börtdey tu yuseni seviyom hu hubak kafiye yaptım senin için :D

• benden mi bahsediyorsun :)

• Öncekileri Göster
    • bu profilini de engelledim :D

• hadi görüşürüz şeker :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Sensizlik yok olmak kadar acı,sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin, yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor iyiki doğdun herşeyim. :D

• woww güzelmiş :D

• Doğum günümdü, attığı mesajda; "sevdiklerinle nice mutlu yıllara" yazıyordu..Doğmamış olmayı diledim..

• bugun hic olmadigin kadar yasli, hic olmicagin kadar gencsin. bugunun hergun gibi her saniyesini degerlendir, iyiki dogdunsu an uyddurdum:D

• İçinden gelenleri söylersen daha mantıklı olur.

• benim sevgilim olsaydı içimdekileri söylerdim :) benim için değil başkası için sordumm :)

• O dediğimi yapsın o zaman.Sevgili denen varlık özeldir.Başkasının kelimelerini ona söylemek anlamlı gelmiyor bana.

• bu beni ilgilendirmez o istedi ben onun için sordum bu onun sorunu :)

Yükleniyor...