Güzel ve fit bir vucut için ne yapmalı?

Spor olarak olur beslenme olur 5 kilo fazlam var ama ince sıkı ve güzel bi vucut için ne yapmalı kötü değil aslında vücudum ama biraz daha zayıflamak ve sıkılaşmak istiyorum.yardım:))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• spor merkezine git düzenli bir program uygula. 2 günde olacak şey değil malesef sabır, istikrar istiyor.

• 2 günde olsun demedim zaten canım yani en çok ne işe yarar demek istedim koşu olur ip atlama ne bilym.

• hepsi yardımcı olur benc. ama işte sürekli yapmak gerek. yanlış hareket yapmamak için de programla uygulamak gerek diye düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 7

• spor salonuna git evde olacak gibi değil kadınlar için.annemde bi plates topu bulmuş nerden almışsa.saçmalıyor evin içinde. :D

• yok gitmeyi düşünüyorum da şimdilik okul zor biraz yaz tatilnde düşünüyorum o zamana kadar ne yapmam lazım 5 kilo vermem gerek:)

• Öncekileri Göster
    • valla annem süpermiş onun kadar olamadık :)

• annende

• Spor istediğiniz iki şey için en mantıklısı ancak zamanınız yok ise kilo kontrol programlarını, sıkılaşmak içinde sıkılaştırıcı ve inceltici ürünleri kullanabilirsiniz. Bu konuda marka tavsiyesi için iletişim kurabilirsiniz.

• Evdeysen mekik çek ve yan yatar pozisyonda bi bacağını havaya kaldır indir ama yavaş bu hem kalçanı hem göbeğini sıkılaştırır :) dahası çok varda burdan bu kadar anlatılıyor :)

• Fitness e filan git.sıkılaştırma dediğin orda olur

• Direk Fitness'a git

• sex yappp kalorı yakkk

• saçmalamasan diyorum!

• cıdıyıım şu adele odul alan bıle oyle dıyet yapıyormuş

• uyku beslenme egzersiz

Kızlar Ne Diyor 0

Yükleniyor...