Bakırköy pazarına nasıl gidilir ?

Bakırköy pazarına nasıl gidilir,güzelmidir,fiyatlar nasıl,çeşit bolmu,gidenler memnun kaldılarmı acabaa? :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Beylikdüzü yolunu takip edin incirli durağına gelin hatta incirli hastanesi var onu gordunuz mu saga donun tamamdır.

Erkekler Ne Diyor 12

• Eskiden orda oturuyordum şimdi karşı tarafa geçtim, üşenmesem bugün gidecektim bende değer değer.

• annem ayakkabı aldı adidas 20 lira 2.gün dağaldı :)

• nasıl gidileceği sorunun cevabını almışsındır diye tahmin ediyorum ve gitmeye değer mi sorusuna cevap veriyorum. Bunun için de pazarın sıkı takipçisi olan ezginin sözlerini aynen aktarıyorum, " yaaa cidden o kadar güzel şeyler var mı taşındık ama yine de kopamıyorum çok seviyorum yaaa"

• bende hiç gitmedim. sanırım sana arkadaş olabilirim :)

• taksi ile :))))))

• boşwer ne işin var.yagıslı zaten hava :)) degmez yani :)

• ciddimisin inanamıyorum :)

gitmek pek sorun değil gitmeye değermi o önemli :/

• nereden gideceksin ?

• herkes gideer annemde gidio demekki varmış bişeyler ki gidiyo :)

• gitmek pek problem değil gitmeye değermi zaman kaybetmeye değermi o önemli

• Yürüyerek gidebilirsin ya da bisiklet ile veya helikopter, taksi, şahsi otomobil ile de gidebilirsin.

• burdan anlatsam gıdebılıcen mı? kaybolma bide.

• değmez.

• :) yok kaybolmam

buluruz bi şekilde ama asıl sorun gitmeye değermi

• Orda büyük bir hastane var önce oraya uğra sonra vakit kalırsa pazara da gidersin.

• pazar için geldiğimi kim söylemiş manyakmıyım ben sadece pazar için gelym :D

ben eskiden bahçelievlerde yaşıyordum hem ordaki arkadaşlarımızı ziyaret etcz hemde oraya ugruycz ugrayıp vakit geçirmeye değermi onu ögrenmek için sordum

• Taaeeaa Tekirdağdan oraya gelmeyi düşünüyon ya hemde pazar için tedaviye ihtiyacın olduğunu düşünüyorum.

• tabii senin için ugrar sorarım durumunun bu kadar ciddi oldugunu bilmiyordum ;D

• salı pazarı daha iyi git dene istersen tarihi salı pazarı kadıköyde

• ilk önce ayaklarının olması lazım varsa sıkıntı yok yürüyerek de gidebilirsin

• sus ve yalamaya devam et o zaman

• yok bizzat anenden aldım.

• direk sendense evet

• Öncekileri Göster
  • anadolu yakasından gideceksen beraber gidelim :)

• sen şaka yaptım sanıyorsun gerçek ısmarlarım canın sağolsun :)

• ölmemiş demekki :D

• insanlık öldümü :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• evet.incirlie5 durağında ineceksin.Nerede oturuyorsun ?

• aksaray-havaalanı metrosuyla git en rahat ulaşım.

• eskisi gibi çeşitlilik yok nerdesin ki

• bulursunuz mesele değil beylikdüzü yolundan dümdüz gidin incirliye geldim mi tamamdır

• oraya zaten kendi arabamızla gidicez zaten o konu çok zorun değil önemli olan gitmeye değermi bi şekilde buluruz

• silivri arabaları geçiyormu

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...