Sıra arkadaşım sürekli bana elliyo hoşuna gidiyomu diye soruyor. Acaba korkmalımıyım sıra arkadaşımdan?

Gizli Üye
Sıra arkadaşım sürekli bana elliyo hoşuna gidiyomu diye soruyor. Acaba korkmalımıyım sıra arkadaşımdan? Sınıftada başka boş yer yok off napcan ben yaa. Sıra arkadaşım benim gibi pembeli bu arada
Sıra arkadaşım sürekli bana elliyo hoşuna gidiyomu diye soruyor. Acaba korkmalımıyım sıra arkadaşımdan?