Görücü usulü tanışma

Biriyle görücü usulü tanıştırılmak için sürekli ısrar alıyorum. Ama bu şekilde tanışmak bana tuhaf geliyor. Böyle bir deneyimi olan ya da çevresinde gözlemleyen varsa yardımlarını rica ediyorum. Ne konuşulur? Yeni tanıştığın biri gibi mi davranılır. yoksa taraflar sorulara mı odaklanır ? bu konuda fikri olan var mı ? mülakata mı gireceğim :)

Güncellemeler:
yani çağımızın görücü usulü evliliklerinden bahsediyorum arkadaşlar. tanıştırıp eğer biribirlerini beğenirlerse görüşmeye başlıyorlar...ben ilk tanışmada hayal edemiyorum kendimi :( ...ne konuşulur ? soru cevap şeklinde mi gelişir yoksa ilk tanışma olduğu için sadece sohbet mi edilir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• var ama sanırım şu şekilde oluyor sizi ayrı bi odaya alıp başbaşa konuşturuyorlar orada ne konuşursunuz bilmem

• yo hayır kafe tarzında bir yerde tanıştırma bu, yani umarım öyledir :( bu hiç aklıma gelmemişti :( sizin dediğin tarzdakilerde tanıma süresi koymuyorlar gibi kaldı aklımda. öyle olursa zaten mümkün değil :)

• hee siz başbaşa konuşacaksınız isteme günü de değil tamam o zaman ya koca adayı için bi gününü feda et be ablam:))

• evet de işte tanımadığın insanla ne konuşursun ? flört değil bu tanıştırılma amacın da belli :(

Erkekler Ne Diyor 8

• Direkt evlenilir :)

• geleneksel ve en garanti yöntem en azından konuşanların niyeti belli :D

• konuşanların niyetinin çok net olmasından dolayı zaten bu panik, çok kolay bişey değil inanın. buluşma anını düşündükçe utanma sıklıma vs... e ben ne konuşacağım ki diyorum :O

• kafanda kurgu yapmana gerek yok bir arkadaş gibi yaklaş zaten çocuk sana ilgili ise seni kazanmak için konuşma yönünü çizer

• Yeni biri ile tanışmak gibi işte ama arada hatırı sayılır ve kefil olan kişiler var.

• Görücü ile tanışmak da vesile de sadece. Doğru insan mı degil mı sorusunu kendin cevaplayabilirsn. Etrafındakiler mutlu olmanı istiyorlar. Tanımadan bilemezsin. Şans ver görüş.

• Sonuçta netten yada başkla bir yerden tanıştığım biriyle ilk defa buluşmak gibi bir şey. Sende böyle düşün zamanla baktınız aranızda elektrik var devam edersiniz.

• bence denemelisin...ilginç bile olabilir...vazgeçme hakkın saklı değilmi?

• Evet biraz yeni tanışmış insan gibi olursun çünkü yeni tanıştığın bir insan olacak muhtemelen ama nişanlılık süresini uzun tutarak onu daha yakından tanıma fırsatı edinebilirsin.

• yani ilk tanışmada sorular mı başlar karşılıklı ? mülakat gibi.

• Tabiki birbirleri hakkında ön bilgi edinebilmek için sorular soracaklardır.

• bu da doğru

Kızlar Ne Diyor 4

• Aslında sağlıklı bazı insanlar sağlıksız fiyor ama şöyle bir seçeneğin var gidersin tanışırsın beyniniz uyuşursa görüşemeye devam ederseniz uyuşmazsa herkes kendi yoluna bakar bu kadar basit.Çok takma kafana.

• tuhaf gelmesin normal bişey.havadan sudan başlarsınız devam eder gider.ne konuşulacağı sana ve karşındaki insana baglıdır diye düşünüyorum.rahat ol

• Anladık bu kadar güncellemeye luzum yok oyalama lütfen.

• pc probleminden ! 3 kez kendiliğinden aynı yazıyı attı, silemiyorum da . yoksa aynı paragrafı niye güncelliyim ! oyalanma sen de canım !

• İleti geliyor ve haliyle şuan olduğu gibi oyalanıyorum

• Yıllar önce amcam bir kızla bu şekilde görüştürüldü. Kız yaşından büyük gösteriyordu. Amcamı ikna edebilmek için bacaklarını göstermiş. Böyle bişe yapma da:)

• hahaa :))) gece gece yüzümü güldürdüğün için teşekkür ederim :) şaka di mi bu, oldu mu sahi böyle bişey :O

• Öncekileri Göster
    • :)

• hahaha kartları açık oynuyormuş demekki kız xD

Yükleniyor...