• Sor
  • Bence

Görücü usulü tanışma

Biriyle görücü usulü tanıştırılmak için sürekli ısrar alıyorum. Ama bu şekilde tanışmak bana tuhaf geliyor. Böyle bir deneyimi olan ya da çevresinde... Daha Fazla

Güncellemeler:
yani çağımızın görücü usulü evliliklerinden bahsediyorum arkadaşlar. tanıştırıp eğer biribirlerini beğenirlerse görüşmeye başlıyorlar...ben ilk tanışmada hayal edemiyorum kendimi :( ...ne konuşulur ? soru cevap şeklinde mi gelişir yoksa ilk tanışma olduğu için sadece sohbet mi edilir ?

En İyi Görüş

• var ama sanırım şu şekilde oluyor sizi ayrı bi odaya alıp başbaşa konuşturuyorlar orada ne konuşursunuz bilmem

• yo hayır kafe tarzında bir yerde tanıştırma bu, yani umarım öyledir :( bu hiç aklıma gelmemişti :( sizin dediğin tarzdakilerde tanıma süresi koymuyorlar gibi kaldı aklımda. öyle olursa zaten mümkün değil :)

• hee siz başbaşa konuşacaksınız isteme günü de değil tamam o zaman ya koca adayı için bi gününü feda et be ablam:))

• evet de işte tanımadığın insanla ne konuşursun ? flört değil bu tanıştırılma amacın da belli :(

Erkekler Ne Diyor 9

• Direkt evlenilir :)

• geleneksel ve en garanti yöntem en azından konuşanların niyeti belli :D

• konuşanların niyetinin çok net olmasından dolayı zaten bu panik, çok kolay bişey değil inanın. buluşma anını düşündükçe utanma sıklıma vs... e ben ne konuşacağım ki diyorum :O

• kafanda kurgu yapmana gerek yok bir arkadaş gibi yaklaş zaten çocuk sana ilgili ise seni kazanmak için konuşma yönünü çizer

• Yeni biri ile tanışmak gibi işte ama arada hatırı sayılır ve kefil olan kişiler var.

• Görücü ile tanışmak da vesile de sadece. Doğru insan mı degil mı sorusunu kendin cevaplayabilirsn. Etrafındakiler mutlu olmanı istiyorlar. Tanımadan bilemezsin. Şans ver görüş.

• Sonuçta netten yada başkla bir yerden tanıştığım biriyle ilk defa buluşmak gibi bir şey. Sende böyle düşün zamanla baktınız aranızda elektrik var devam edersiniz.

• bence denemelisin...ilginç bile olabilir...vazgeçme hakkın saklı değilmi?

• Evet biraz yeni tanışmış insan gibi olursun çünkü yeni tanıştığın bir insan olacak muhtemelen ama nişanlılık süresini uzun tutarak onu daha yakından tanıma fırsatı edinebilirsin.

• yani ilk tanışmada sorular mı başlar karşılıklı ? mülakat gibi.

• Tabiki birbirleri hakkında ön bilgi edinebilmek için sorular soracaklardır.

• bu da doğru

Kızlar Ne Diyor 4

• Aslında sağlıklı bazı insanlar sağlıksız fiyor ama şöyle bir seçeneğin var gidersin tanışırsın beyniniz uyuşursa görüşemeye devam ederseniz uyuşmazsa herkes kendi yoluna bakar bu kadar basit.Çok takma kafana.

• tuhaf gelmesin normal bişey.havadan sudan başlarsınız devam eder gider.ne konuşulacağı sana ve karşındaki insana baglıdır diye düşünüyorum.rahat ol

• Anladık bu kadar güncellemeye luzum yok oyalama lütfen.

• pc probleminden ! 3 kez kendiliğinden aynı yazıyı attı, silemiyorum da . yoksa aynı paragrafı niye güncelliyim ! oyalanma sen de canım !

• İleti geliyor ve haliyle şuan olduğu gibi oyalanıyorum

• Yıllar önce amcam bir kızla bu şekilde görüştürüldü. Kız yaşından büyük gösteriyordu. Amcamı ikna edebilmek için bacaklarını göstermiş. Böyle bişe yapma da:)

• hahaa :))) gece gece yüzümü güldürdüğün için teşekkür ederim :) şaka di mi bu, oldu mu sahi böyle bişey :O

• Öncekileri Göster
    • :)

• hahaha kartları açık oynuyormuş demekki kız xD

Yükleniyor...