Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Bulgar Göçmeni kızlar nasıl olur?

henüz tanışmadıgım ama tanışmak üzere oldugum bir kız varda bulgar göçmeniymiş bu kızlar nasıl olur fikir sahibi olanlarınız varsa yardım bekliyorum.)

Güncellemeler:
yaw bulgar derken bulgar türkü yani balkan türlü:)

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Genellemek doğru olmaz benim tanıdıklarım üzerinden gidersem, bencillerdi.

1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bulgar göçmeni erkekler yakışıklı, kızlar güzel oluyor. Eğlenceli de oluyorlar.

0|1
  • çok güzel olur söyliyim renkli gözlü sarışın

0|0
  • biri bana mi seslendi :):):)

1|0
  • Nasıl olduklarıyla ilgili bir genelleme yapamayacağım ama anne tarafım Bulgar göçmeni.

0|0
  • güzel olur diye biliyorum

0|0
  • benim bir bulgar arkadaşım var :) çok tatlı bir kız ama genelde tanımadığı kişilere soğuk davranır bulgarlar,ama samimi oldukça çok seversin,iyilerdir yani.

0|0
  • Gocmenlerin hepsi turk kokenli degil ve ayrica sanirim biri bana seslendi:)

0|0
  • Hamarat olurlar :)

0|1
  • zeki oldukarın biliyom sadece bu

0|0
    • Kesinlikle öyle Sınavda 500 tam puan yaptı kız ya uçmuş bir zekası vardı.Bide sadece dersleri iyi değildi.Hem de manken gibiydi.Kız da her şey vardı ya.Ama bana bakmıyordu o ayrı mesele.Hiçbir erkekle ilgilenmiyordu.

• aynen linkin parkcı kardeşim zeki olorlar

Erkekler Ne Diyor 8

• Bende bulgar göçmeni erkeğim nasılım?

0|0
  • şiddetle tavsiye edilir :)

1|0
  • nerden bilelim içini :)

0|0
  • güzeller. karakterlerini bilmiyorum.

0|0
  • güzel olurda güven olmaz.

2|1
  • Tamam işte asıl onlar çok güzel oluyor :DYunanistan göçmeni olsun boşnak olsun bulgar göçmeni falan alayı güzel:D

1|0
  • Lan en çirkini Megan Fox bitiyorum abi ya:D

0|0
  • Bende bulgar göçmeniyim göçmen olduğum için söylemiyorum yiğidi öldür hakkini yeme ama gerçekler ortada kızları çok güzel gerçekten çok fit ve bakımlı ayrica çok kıskanç oluyorlar

0|0
Yükleniyor...