Bir dahaki seçimlerde hangi partiye oy vereceksiniz?

arkadaşlar birbirimizi kırmadan soruya cevap verirsek sevinirim. ülkemizde siyeset konuşmak suç gibi algılanır hale geldi, insanlar hep korkutuluyor... Daha Fazla

Güncellemeler:
herkes görüşünü yazmış bende yazayım

akp = link

chp = link

hepar = link

benim oyum hepara, tarihe de baktığımızda bu milleti her zaman en kötü günlerinde askerler kurtarmıştır. heparın bu oynanan oyunlar karşısında duruşu nettir. keşke deniz baykal genel başkan olsada chpye oy verseydim.. ama şuan baykala düzenlenen komplo kasedi ile bunu engellediler.
kardeşche; arkadaş özgürce düşüncesini dile getirmiş işte ama ben bu düşüncesini kabul etmedim. herkesin her düşüncesini kabul etmek zorundamıyım? heleki pkknın siyasi kolunu asla kabul etmem.

ben burada hayır sen bunu düşünemezsin mi dedim arkadaşa? ya da bir eleştiri geldide eleştiremezsin mi dedim? dikkat ettiysen arkadaşın eleştirisine karşılık bende düşüncemi dile getirdim.

asıl amacın bu kişinin nasıl bir açığını bulurum derdindesin. ne konuştuğumuzu bilelim şimdi !
kardeşche; hem cevap yazıyorsun, hem eleştiriye açık olmamı söylüyorsun, hemde engelliyorsun, neyin kafasını yaşıyorsun anlamıyorum. tahammülsüzlüğün seni bu kadar mı çıldırtıyor?

Buradan tekrardan yazıyorum, bdp bir siyasi parti değildir, pkk ile belgeli görüşmeleri vardır, dağa çıkan kürt vatandaşlarımızı asker alma merkezi gibi çalışmıştır, bu şerefsizlerin partisini siyasi örgüt olarak kabul etmem, terör örgütüdür ötesi yok.

En İyi Erkek Görüşü

• Chp başa geldi mi¿

Mhp başa geldi mi¿

Akp başa geldi mi¿ Geldi.. ne verdiler bu memlekete¿

Chp teröristlerle ittifak yaptı

Mhp terörist başının kellesini kurtardı

Akp özelleştirmedik yer bırakmadı (halinden memnun olan %49 kasaplık kesimden değilim)

Geriye ne kaldı☺

Soran beğendi