• Sor
  • Bence

Uygun fiyata dokunmatik telefon tavsiyeleri neler?

arkadaşlar selam öncelikle telefon alıcam ama şu kampanyada olanlardan ya samsung galaxy avea reklamlarndaki 3 dokunmatikten yada turkcell htc desire x ama karar veremedim kullanan var mı önerebileceginiz dokunmatik uygun fiyat birazda ?

Güncellemeler:
hııı bide kibar olsun elime yakışsın bi bayana şık ve kibar istiyorum kaba duruyor yakıştıramıyorum kendime :(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• glaxy ace aldım 2 hafta once bende cok sık gorunumu var gayette guzel tek bır sorunu var rami düsük buda uygulamar fazlalasınca kasıyor bıraz bende tam anlamıyorum ya neyse. link

• mersi begendim :)

• yani cok ugrasmam.sadece youtube ve sosyal aglarda takılırım hızlı klavyesı olsun kamera falan ıyı olsun dıosan cok kullanıslı telefon bence ben beyendım sahsen ama cok uygulama yuklerım bunu sunu yuklerım calıstırması lazım dıosan uzak dur bndan :)

• hhıı +sı kadar -side var yaniii

Erkekler Ne Diyor 42

• Kibar olsun diyorsan HTC wildefire s Mediamark'ta sanırım 449 TL

• samsung galaxy wonder tavsiye ederim

• iphone 3gs al

• dokunmatik telefon interneti olmadan afedersin ama bi b*ka yaramıyor. internet oldugu zaman da şarj süresi sıkıntı oluyor o yüzden dokunmatik alma derim 600-700 ona verecegine git blackkberry 9300 al link ya da curve 8520 link

• galaxy ace İ5830 flaş dışında her şey süper

• flaşta önemli ama ya benm için :D

• Öncekileri Göster
    • güzel seçim, umarım memnun kalırsın ben gayet memnunum ama nolur yinede araştır soruştur :)) sonra lanet okuma :))

• teşekkürler :))

• bence alm COK ZARrlı çıkarsın bak mesela ben telefoncuyum tavsiye etmem

• neden?

• meselaa sıfır aaldıgı telefou samıs olsan mesela fiyatı 1000 tl en babası vercekleri fiyat 300 tl :D

• galaxy ace.

• Android işlemci telefon olsunda ne olursa olsun gerçekten Android işlemci telefonlar cok süper alırken dikkat etmen en önemli konu bu olmalı bence. bende Galaxy Ace var Android işlemcic cok güzel bir telefon gayet memnunum

• android işlemci değil.işletim sistemidir.

• bende o sistemden bahsedıyorum zaten dosdum farkı olan ney ? :)

• sony wxperia s modeli gayet ii tavsiye ederim

• fazla büyük gibi :)

• Öncekileri Göster
    • bence pişman olmazsın ben kullanıyorum çok memnunum

• teşekkrler

• samsundaysan gel bana telefoncuyum zaten :d 100 everirim sana dokıunmatk bişe :d

• hadi canım sende

• o zaman HTC küçükleri var samsung çok büyük koca koca sen bilirsin ;)

• galaxy ace iyi bence bende mini'sini kullanıyorum menmunum..

• samsung galaxy 3 hiç düşünmeden al şu an en iyisi ;)

• link link kibar olduğu kadarda ucuz ve özellikleri süper android işletim sistemine sahip bence süper hani bayan olsa kaçırmazdm :D

• ilk link açılmıyo :)

• ilk linktekide onun pembe olanı :D

• hıııııııı tamamm :D

• Sony Xperia ' lara da bir bak . Turkcell in kendi telefonlarıda var Huawei markasının ürettiği android 4.0 işlemcileri var onlar diğer telefonlara göre çok daha avantajlı performans olarakta piyasadaki bi çok telefondan kat kat daha iyiler . Araştırabilirsin veya gidip görebilirsin en güzeli o olur senın için . Ancak kibar dursun diyosan ilk seçeneğin Xperia olsun

• teşekkürler :)

• sana tavsiyem operatörlerin kampanyalarında ki telefonlardan alma markası ne olursa olsun çünkü tamirden gelmiyor yani sürekli bozuluyo sistem hatası veriyor dokunmatikleri çabuk bozuluyor.

• alla alla öyle mi oluyo sonuçta aynı tel sıfır değil mi ?

• Öncekileri Göster
    • teşekkr ederm

• rica falan yani :)

• Temiz ikinci el bi I phone al ikinci el takıntın yoksa. Çok teşekkür edersin :)

• çok teşekkür ederim o zamn :D düşünücem bunu

• Htc pek önermem. Kardeşimde ısınıyor diye vermişti. Ön yargılı değilim ama araştırmak lazım bence :)

• Galaxy wonder 1Galaxy ace 2galaxy gio 3htc desire 4

• dokunmatikler bozulabiliyo ,hassas oluyolar .İyi kullanır gözüm gibi bakarım diyosan .Sony ericsson experia arc al derim

• htc sakın alma benım arkadasım telefonu sarj aletıyle kullanıyordu sen dusun sarjının nekadar gıttıgını.. s3 almanı tavsıye etmem uzaya cıkmıcaksan galaxy serısınden s2 hemen hemen s3 le aynı , tek fark işlemci astronot değilsen sıkıntı yok.. ama ben yerinde olsam samsung veya iphone alırım temiz ikinci el ..fakat tanıdıgından alman şartıyla...yoksa tanıdıgın samsung wonder, samsung young, samsung ace bunlardan bırını al derim... nokia bı tek turkıyede tutulur avrupanın cin malı gıbı gordugu bı cıhazdır..varsa tanıdıgın yurt dısında ordan al derim...

• işte ekonomik anlamda sıkıntı var yoksa iphone alırdımda :)

• Öncekileri Göster
    • telefondan beklentılerın? androıt olsun kamerası soyle olsun vsvs vsvs

• kamerası çok önmli benim için :D tabi bide hızlı olsun sesi iyi çksnf ilan

• Samsung Galaxy Wonder. 600-700 arasında bir fiyatı var 1.4Ghz işlemcisi var tavsiyedir. galaxy serisinin orta boyunda bir telefon bir bayana yakışır bence.

• bende beğendim inceleyicem :) sagol

• kredi kartın veya faturalı hattın varsa taksitler çok uygun telefonlar çok güzel :) yoksa uygun fiyata samsung dokunmatikler var

• evet ikiside var :D da karar vermek zorrr

• kimin ne yazdığını boş ver.her kafadan bi ses çıkıyor.herkes kendini çok bilmiş sanıyor.şu gün bakkal işleten biri bile kalkıyor telefoncuyum ayağına yatıyor.eğer gerçektende güzel bir şey istiyorsan ya samsung s2 beyaz,yada Htc Evo 3d yi önerebilirim.HTC biraz daha eline oturur tarzda.üstelik performanslı bir chaz.internet hızı gayet çok iyi.ha fiyatı biraz pahalı gelebilir.aslında en güzeli şu şu fiyat aralığında bir şey arıyorum demiş olsaydın daha iyi yardımcı olurdum sana..iyi akşamlar..

• oo teşekkür ederim 0-600,700 olabilir ama işte yazıdıgm gibi turkcell veya avea faturaya ek yaptıgı için daha avantajlı geldi

• samsung wawe 525 veya samsung 3300

• Dokunmatiği ne yapacaksın ya.Kullan işte tuşlu.İnsan tuşu hissetmeli bir kere.Sırf hava için alıyorsunuz bu telefonları.Birçoğu kullanmak bile istemiyor bu dokunmatikleri.Çevremde tuşlu kullanan kimse yok.Ama ben tuşluyu değitirmemekte ısrar ediyorum.Değiştirmem abi.Tedavülden kalkana kadar değiştirmem.

• ben şuan tuşlu kullanıyorum aama telefonum fena duurma geldi artık değiştircektim reklamlarla faturaya ek diye görnce aklıma yattı sırff dokunmaktik gösteeriş diye değil hem sen kim oluyorsunda beni bu konuda yargılıyorsun tanımadan etmeden bilmeden !

• kendini tanıtmana gerek yoktu

• tavsiyem olur . hTc küçük bir lattop:)

• o kadar yani :)

• Öncekileri Göster
    • henüz bi karar vermiş değilimm yaa :((

• kaç saattir bu kadar kararsızmıdır selma:)) şimde ben gönderecem ups ile

• Çalışmayın olm 6 ay bir telefon için:=))

• samsung galaxy s2

• sizin orda telefon magazası varmı ?

• var uzakta yoksa hergün orda olur incelerdim :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 10

• Galaxy s3 iyi ama çok büyük

• galaxy s3e büyük diysun adamlar galaksy s4ü 5inç çıkaracaklarmış ona ne diycen ama bu s3e göre biraz daha büyükmü diycen çok merak ettim :)

• benimki galaksi gio donuyor çoğu zman ama olsun seviyorum :) galaksi miniler daha hızlı kardeşimnki ondan. ama galaksi ace'yi de tek geçerm .d

• galax poket ol hem uygun hem kullanışlı..benimki ondan:)

• kamerası filan nasıl canım ? mesaj yazması klavye mi normal tel gibimi

• 2 türlüde oluyor. kamerası güzel ben beğeniyorumm

• Galaxy Ace al bence hem fiyatı uygun hemde çok şık

• samsung galaxy3 tercih etmelisin

• samsung corby :) 100 TL

• 100 muuu :D sordum 290 300 arası filan dediler

• satayım elimdekini.. :)

• İphone5 icin 6 ay calisiyorsunuz yalanmi benim devletim oylemi 3.700 $ ayda uffffyfaadafsffsaffz

• Galaxy al derim. Bende aldım daha gelmedi bekliyorum off..

• hangi modeli ? ne kdara aldın ?

• Samsung corby

Yükleniyor...