• Sor
  • Bence

Geleceğe dair planlarınız var mı?

Gelecekten umutlu musunuz? Geleceğe dair planlar yapıyor musunuz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• planlarım var ve dahada olacak. benim için planların bittiği an son nefesimi verdiğim andır :)

• Benim içinde öyle.

Erkekler Ne Diyor 17

• Gelecek benim icin plan kurmuştur. Ben plan kursam ne yazar :( sadece 3-5 rutuş yaparım belki. Ama umut bana uzak ben de umuda

• Geleceğin benim için planlar yaptığına inanıyorum. :)

• geleceğe dair planlarım var inşallah olur dua edin bana

• guzel bir isiyi bir essaglikli bir bebekbundan gerisi bos :))))))))))

• bu gidişle ben kesin evlenirim

• olmazmı ya.Hedefsiz,plansız yaşar mı insan?.Benim hedefim ise şu üniversiteyi bitirip,ardından geleceğin,filmlerin 3d model ve effect tasarımcısı olmak.Kısaca 3d ve effect'lerle ilgili isim yapmak.Başarılıyımda.Devamlı çalışıyorum.Aşağıda bir kaç örnek çalışma koydum.(son resimde sadece Bmw ve resimlerdeki effectler bana ait.Diger resimlerde bütün herşey bana ait)... link link link link

• plan yapmaktan bıktım d.d.d

• Önce ülkemi sonra dünyayı değiştirmek.Ama umutsuzlandığım zamanlar çoğalıyor.

• planlarım var ama zamanım yokdengeyi kuramıyorum..

• Az çalışıp çok para kazanacağım bir iş planlıyorum. Bu nedir ulan cumartesi bu saat oldu hala çalışıyorum :S

• Allah yardımcın olsun

• amin

• plan yapıyorum ama gelip birisi bozuyor. aynı şey gibi. denizin kenarına çocuklar kumdan kale yapar ya. sonra bi bakarsın bi dalga gelmiş almış götürmüş aynı böyle oluyor.ne demiş ünlü filozof İSMAİL TÜRÜT: plan yapmayın plan

• kesinlikle var ve umutluyum planlı biriyimdir

• var bayaa planlarım..kısmet bakalım.

• Her gün her saat için is programı gibi bir planim yok ama tek isteğimin olması için düşüncelerim var. Umutsuz değilim, başaracağız ama uzun vadeli planı gerçekleştirmek emek istiyor.

• umudunu yitirenlerin kalbi kan ağlar. yarının bize ne getireceğini bilemeyiz. hiç ölmeyecekmiş gibi yaşamalı, ya da her an ölücekmiş gibi yaşamlı diye bir söz vardı onun gibi bir şey işte =)

• geleceğe dair bir planım sizi bir peri kendimi de fakir ama gururlu bir genç olarak görüp sizden dilek istemek sizin de dilemiğimi yerine getirmeniz

• Hayata erken atildim bu yuzden yapacagim seyleri erkenden yaptim hayatimda bir kisi eksik evlenip mutlu bir yuva ve coluk cocuk iste normal klasik bir aile babasi olmak

• bence çok güzel amacın var hayatında mutluluklar dilerim sana ozaman şimdiden arkadaşım:)

• Tskler :)

Kızlar Ne Diyor 11

• ohoo olmaz mıı =)

• doğrusunu söyleyeyim mi yok.sadece insanlar sorduğunda ne olacak die uydurulmuş aslında istemediğim geleceğe dair planları var.

• Umutluyum :)-Güzel bir meslek :)-İyi bir anne-Dünyalar tatlısı & yakışıklısı bir eş :)-Ve HUZUR... Bunların olacagını umut edıyorum (:

• insallah..

• Plan yapmıyorum ama güzel bir geleceğim olacağına inanıyorum.En önemlisi güzel bir aşk yaşıcağıma canı gönülden inanıyorum :) mutluyum umutluyum inançlıyım bu :)

• EN ÖEMLİSİDE BU ZATEN İNANMAK! :)

• Öncekileri Göster
    • MUTLULUK VAR :)

• SÜPPER:)

• geleceğe yönelik plan yapmadan hayal kurmadan ne tadı olur ki yaşamanın

• Bir eşim, 2-3 çocuğum, bir evimiz, bir arabamız, kimseye hiçbir konuda muhtaç olmayacağımız kadar paramız olsun yeter :) Sevecen komşularımız olsun. Annem babam başımda sağolsun daha ne (:

• Tabiki türkiyede ingilizce öğretmeni olup amerikaya gitmek ordada türkçe öğretmenliği yapmak :D

• ayy bana ingilizce deme.s

• Evet Allah nasip ederse 2014 yılında Kadıköyde şık bir butik açıp kendi tasarımlarımı orda satmak istiyorum..Ondan sonrası Allah Kerim..

• gelse de gitsek.

• Sevdiğim adamla bir ömür geçirmek...

• geleceği düşünmüyorum anı yaşıyorum ama herkesin hayalleri vardır büyük bir aşk yaşayıp bunuda ömürboyu sürdürmek istiyorum.

Yükleniyor...