• Sor
  • Bence

Eşim neden böyle yapıyor?

eşim hiç beni önemsemiyor sohbet bile edemiyoruz soğuk soğuk davranıyor evlilikten soğudum diyebilirim:(ne yapmalıyım yardım lütfen

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• hayatta herşeyin bir nedeni vardır, bu nedenler bazan açıkça görünür bazan gizlidir. nedeni bulmalısınız. konuşarak veya uzmandan destek alarak. kolay pes etmeyin. çaba harcayın.

Erkekler Ne Diyor 17

• Neden boyle davrandigini anlamaya calis

• soğuk davranmasına sebep belki sen ola bilirsin.? azıcık davranışını, giyimini değiştir.. yani daha dikkat çekici giyimi tercih et... makyajını güzel yap... eve geldimi daha zevkle, aşkla karşıla hatat yeni sevgiliymiş gibi aşk oyunları yap.. bence sen sıcaklığını verirsen o seni ısıtır..korkma... ama yok arda başka bir sevgili varsa... işin zor :)

• eşinle konuşmalısın. bu böyle basit birşey değil. sonuçta hayatını o insanla devam ettireceksin. konuşarak çözebileceğinizi umud ediyorum.

• sence aranızdaki sorun nedir? muahakkak aranızda birşeyler geçmiştir.durduk yere soğukluk olmaz.belki de beklentileri farklı.ister kadın olsun ister erkek aradaki iletişim uyum olmuyrsa yavaş yavaş kendini kenara çeker.daha az konuşur daha az dinler.bence soğuluğun nedeni oğren ilk önce.nedeni bildikten sonra onu onarmak daha kolay

• bu yaşta evlilikten soğuduysan ilerisi karanlık

• Eşin önemsemiyor, devlet önemsemiyor.. zor ablam sizin işiniz.

• saygı sevgi yok başka biri olabilir bunu belirtmek istemezdim ama bir erkek kadınsız kadında erkeksiz olamaz

• fazla ılgı gostermıyosundur bıraz cılve yap oda olmadı cep telefonlarını ıncele hayatınta bırı ola bılır benım gıbı yakıslıklıssa ıllakı olur ))) yakın takıbe al yanı erkeke mılletı gozu dısarıda olur

• otur konuş neyin var sorun nedir bir sıkıntın mı var yardım edebilirmiyim de bu sorunu ancak içinde çözebilirsin ks umutsuz vaka bu sıkıntın için

• sexi görün biraz eşin için evinizde onu kışkırtacak şeyler giy tabi bu sadece eşin için...

• Yaşın da küçükmüş daha. Eşinle görücü usulü mü evlendin, yoksa severek mi?Belki sana anlatmadığı bir şeylere morali bozuluyordur. Kötü ihtimalle, (eğer görücü usulü ile evlendiyseniz) seni istemiyordur.Daha daha kötü ihtimalle, sevgilisi vardır.

• :(((

• Öncekileri Göster
    • çok sağol yaa

• Sen de sağol.

• Öncelikle karşına alıp konuş derdini öğren senden kaynaklıysa çözmeye çalış yok ev dışı bir sorun ise beraber çözmeye çalış.Beraber vakit geçirmeye özen göster, ona süprizler yap arada bir dışarı çıkın yada arkadaş toplantılarına katılın evde bunalmışta olabilir ...

• onla konusmayi denesen bu sitedkilerden daha cok yardimi olur

• nasıl olcak o şu an benm yanmda ble degil 3 saattr yatyo ve bugn pazar olmasna ragmen:(

• cek karsina konus hatta uyandir

• eşine sormayı denedin mi?

• Bu hoşnutsuzluğunu ona yönelt konuşun.

• soruyrm ne yazık ki cevap ble almyrum

• Yaptırımlar uygulamanın vakti gelmiş. Cİnsel münasebete ara vereceğini söyle.

• ilişkinizi tekrar canlandıracak onu kendine tekrar aşık edecek şeyler denemelisin

• sorunlarını eşinle konuşmalısın bize değil

Kızlar Ne Diyor 8

• hmmm kac yasında evlendın?:(

• 20

• cok genc evlenmıssın keske bıraz daha yas olarak bekleseydın.. genelde erken evlılıklerde bayanların yada erkeklerın basına gelen bır durum.. evlılıkten sonra erkeklerın cogunlugu genelde sogur.. sogumayan erkeklerde genelde karekterlerı duzgundur..

• Ona bunu uygun bir dille anlat ve canının bir şeye bozuk olup olmadığını sor.

• ESIN NEDEN boyle yapiyor? bi saniye sihirli aynama sorayim. canim bunu sen adama sorsana? oturup canim esim, sorun nedir konusmuyorsun hersey soguk bir sorun varsa cozelim, bilmek benimde hakkim olmuyorsa yol yakinken bir icabina bakalim de. bukadar da mi olgunlukk yok evlencek kadar olgunum demissin evlenmissin ya, bunuda coz o halde ne bilelim adam neden bole yapio. Sogumus iste de sogumasinin sebebini ona sorarak ogrenirsin bizim fikirimzden degil !

• ask evliligiyse böyle olmasi yanlis ne cabuk sogudu o artik degismez neyaparsan yapask evliligi degilse senden önce birini sevdiyse sana baglanamamis ola biliryada disarda bir halt yiyo sende soguyodurarti cogu erkek flört dönemindeki gibi olmuyo evlenince degisiyorlar o yüzdede erkeklerde boynuz artisi bir hayli fazla kadinlar anca yasak askla mulu oluyor evdekilerde isyok bosa umtlanmayin

• Al karşına konuş açıkça..Ayy işte bu yüzdende evlenmek istemiyorum yaa ...Anam evlensen bir dert evlenmesen bir dert yok mu evliliklerin flört enerjisinde olanı yaa...

• derhal ince topuklu ayakkabını ve hizmetçi kıyafetini giyip servis yap kocana tam olay gelişiminde toparlan ama beni çok üzüyorsun bazı sorunlarım var de başla konuşma zihinim açıklığını çinkoya borçluyum balık çok tüketiyoruz

• ne kadarlık evlısınız?

• 2 yıl oldu

• Bir sıkıntısı olabilir. Senden ilgi bekliyor olabilir. Eşin bu hale bir anda gelmemiştir. Bir evlilik danışmanına gidin bence.

• evlilik=sex=mutluluk

Yükleniyor...