• Sor
  • Bence

Ne yapmalıyım benle ilgilensin istiyorum...

Sevgili üyecanlar bana da bir yardım edermisniz? Bende size ederim sözBalık burcu olan bir erkekten hoşlanıyorum aynı dershanedyiz ve bana bakıyor çok ortak arkdşımz yok o yüzden hiç konşma ortamıda olmadı . Sadece bakışmada kalmasından korkuyorum. Ben asla konuşamam . Karekterimde yok . Ama çok hoşlanıyorum. Tranvaya bazen beraber binyrz lanet olsun ayrı gelyr trnvaylar . Ne yapmalym benle ilgilensin istyrummmm .. çok mutusuzm yardım edin. benm burcm akrep

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Burçla alakası yok bu işlerin, bekle açılır belki liseli..

• lise bitti yalnız

• Lise ile alakası yok, babama bile liseli derim ben. İnci sözlükten alışkanlık..

• düşündm bilyrmusun benmde snn gbi arkdşlarım cok

Erkekler Ne Diyor 3

• Biraz Daha Bekleyin Derim Ama O Gelmiyorsa Siz Gidin , Tabiki Ya Senden Hoşlanıyorum Gibi Değil , Hayatta Yapamam Dediniz Ya Bazen İnsan Karakterin De Değişim Gösterebilir O Gelmezse Siz Bi Merhaba Diye Bilirsiniz .

• bu işin burcla alakası yok cesaretle alakalı ve cok istemekle alakalı. Sadece bakısıyor ve sonu olmuyorsa uzak dur.

• sen eskişehirlimisin

• hayır

Kızlar Ne Diyor 1

• dershaneye gidiyormuşun,ders çalışsana yardım etme şeklim bu,istersen netten ders çalışman için site ismi de vereyim üyecan?

• derslerim su anlık yolunda ben tm de derecedym oda sayısalda

• Öncekileri Göster
    • dine inanmıyorum

• inanmadığın nokta ne
      araştırdın mı,okudun mu hiç?

Yükleniyor...