Ne yapmalıyım benle ilgilensin istiyorum...

Sevgili üyecanlar bana da bir yardım edermisniz? Bende size ederim sözBalık burcu olan bir erkekten hoşlanıyorum aynı dershanedyiz ve bana bakıyor çok ortak arkdşımz yok o yüzden hiç konşma ortamıda olmadı . Sadece bakışmada kalmasından korkuyorum. Ben asla konuşamam . Karekterimde yok . Ama çok hoşlanıyorum. Tranvaya bazen beraber binyrz lanet olsun ayrı gelyr trnvaylar . Ne yapmalym benle ilgilensin istyrummmm .. çok mutusuzm yardım edin. benm burcm akrep

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Burçla alakası yok bu işlerin, bekle açılır belki liseli..

• lise bitti yalnız

• Lise ile alakası yok, babama bile liseli derim ben. İnci sözlükten alışkanlık..

• düşündm bilyrmusun benmde snn gbi arkdşlarım cok

Erkekler Ne Diyor 3

• Biraz Daha Bekleyin Derim Ama O Gelmiyorsa Siz Gidin , Tabiki Ya Senden Hoşlanıyorum Gibi Değil , Hayatta Yapamam Dediniz Ya Bazen İnsan Karakterin De Değişim Gösterebilir O Gelmezse Siz Bi Merhaba Diye Bilirsiniz .

• bu işin burcla alakası yok cesaretle alakalı ve cok istemekle alakalı. Sadece bakısıyor ve sonu olmuyorsa uzak dur.

• sen eskişehirlimisin

• hayır

Kızlar Ne Diyor 1

• dershaneye gidiyormuşun,ders çalışsana yardım etme şeklim bu,istersen netten ders çalışman için site ismi de vereyim üyecan?

• derslerim su anlık yolunda ben tm de derecedym oda sayısalda

• Öncekileri Göster
    • dine inanmıyorum

• inanmadığın nokta ne
      araştırdın mı,okudun mu hiç?

Yükleniyor...