• Sor
  • Bence

Iş bulmak için ne yapmalıyım? İş bulma teknikleri.

arkadaşlar iş bulmak ve işte çalışmak istiyorum ama bir türlü iş bulamadım o yüzden iş bulmak için ne yapmalıyım evde oturmaktan içim sıkıldı

Güncellemeler:
hepsinde var elemanonline işkur secretcv kariyer.net yenibiriş.com ama başvuruda bulungum işerden hiç bir haber yok
lise mezunu ve engelliyim

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• insan kaynakları danışmanlık şirketlerine doğrudan git cv doldur iş aradığını belirt.

• onlarda işkurda beter lise mezunuyum bein temizlik işine gönderdiler fabrikada yada hamallık

• Öncekileri Göster
    • hepsine başvurdum

• iş bulmak zor iş ya...:( doğrudan çağrı merkezine görüşmeye falan katıl o zaman ya da açıköğretimden ünv de oku aynı zamanda istekli olduğunu göster.

Kızlar Ne Diyor 5

• Öğrenirsen bana da bildir. Ben de bulamıyorum...

• sizdemi engellsiniz acaba?

• Hayır, değilim.

• Kariyer.net e vs cv yolladin mi hic

• ben sevgilim gitmiş demiş ben burda çalışacağıım . hemen almışlar işe . insan da en büyük şey cesuuur güvenilir çevik olman lazım :D ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklı olanını severiiim :D

• çevre edin ve devletin imkanlarından yararlanmalısn araştır bunlrı

• Elemanonline

Erkekler Ne Diyor 5

• sana en güzel taktik. nereye gireceksen gir mutlaka bi adamını ayarla. yoksa çooook zor arkadaşım.adamın varsa herşey kolay yoksa iş bulmak çok sıkıntı.

• kendin olmak ve yeteneklerin dogrultusunda kendini gelistirmek..

• bende sıkıldım 3 4 ay sonra askere gideceğim için işe almıyolar çok sinir bozucu bi durum evde oturmaktan sıkıntı geldi artık

• ne mezunusun

• eğer Bursa'da oturuyorsan sana yardımcı olabilirim.

• Öncekileri Göster
    • Hmm. facebook kullanıyorsan beni eklermsn?

• sen ekle ben arkadaş eklemesi yapınca engelleniyorum ikide bir mailim

lmlg@mynet.com.tr

• işkura başvur yaşadığın yerde varsa özelliklerine göre iş buluyolar mağzada reyon görevlisi çıkmıştı bana askerligimi yapmadıgım için adam almamıştı

Yükleniyor...