İki nokta yıldız yaptım acaba beni yanlış mı anladı?

Uzun süren bir çet ilişkimiz vardı , ben hep yazının sonuna iki nokta parantez yapardım sonra birgün değişiklik olsun diyerekten iki nokta yıldız yaptım sonra bidahada konuşmadı sizce erken mi yaptım , yanlış mı anladı nolur yardım edin hayatım karardı, artık bilgisayarı bilem açasım gelmiyor

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İki nokta yıldız işaretini bir tek kızlar birbirine karşı kullanabilir çok yanlış yapmışsın çok :/

• oha ne tür kızlar onlar :I

• kim onlar kim :I

Kızlar Ne Diyor 11

• ne ki o ya öpücük mü ne

• evt öpck muckss

• iki nokta yıldız ne ki? küfür yada sevişelim artık biz gibi birşey mi?geyik değil ciddi sordum..

• :I
      ciddi olamassın

• Öncekileri Göster
    • peki..konuya dönecek olursak..evet yerine göre gayet geyik biri olmama rağmen, ben de olsam terso yapardım bu iki nokta yıldız'a..nedenini merak ediyorsan sor..boşa yazmış olmayayım..

• bana geyik dedi yaa

• Neden sustuğunu sordun mu ona ?

• hayatın mı karardı ? :O

• evet çoh mu komik ne gülüyon :D

• çok komik değil gülmedimde zaten

• iki nokta ve yıldızı yapar mısın, göreyim vene anlama geliyor,ona göre yanıt vereyim

• anlam karmaşası içindeyim şuan:/

• Cok ayip:D

• masum bir iki nokta yıldızdı ama :*

• neeeeee iki nokta yıldız mı yaptınnnn ! sana inanamıyorumm ... :))))))))) :D

• klavyem kırılaydıda yapmayaydım :I

• hahhaaaa yok ya üzülme bukadarr kıyamammm oda kıyamaz :)

• hiç yıldız yapılırmı..aha ah ben size bişey öğretemiyorum..

• duygularımın kurbanı oldum

• bir daha yapma..çabuk ara yıldızını geri aldığını söyle..parrantezden vazgeçme bir dahada...

• o kadar telaş yapmşsn ki bian kıza gazozlu içeçek verdn oda gazoz olduğunu anladı çekti gitti sandım

• gazozlu içecek işareti hangisi

• sizce erken mi yaptım dediğine göre kasıtlı yapmışın demekki..ayıp etmişin=o

Erkekler Ne Diyor 3

• O bilgisayarı al at camdan :D

• Sen naptın hoca gitti o kadar uğraş... =) , ;) , :D , :P bunlardan birini yapaydın iyidi ama şimdi:* bu çok sakat... Neler neler demiştir arkandan...

• sakata geldik hafız

• he valla...

• İki nokta yıldız işareti gel bizim eve demek ;)

• gel otele manasıda varmış

• Belki 4-5 yildizli olsa kabul ederdi :))

Yükleniyor...