Polislik sınavı zor mu kaç puan almak gerekiyor bilen var mı?

Polislik sinavı zor mu kaç puan almak gerekiyo bilen var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Polislik sınavı 3 aşamadan oluşur.Birincisi YGS'den istenilen barajı aşmak. İkincisi, mülakattan istenileni yapmak.Üçüncüsü ve en önemlisi ise, yazılı sınavı geçmektir.Bu sınavda Kpss gibi Türkçe-Tarih-Matematik-Anayasa ve Güncel Bilgiler sorulur.75 puanı alırsan garantidir.

• Hadi ya üzücü :/ umarım çok istiyorum :)

• Yıl 2010.

O sene son kez polislik sınavına gireyim demiştim.

Sınavdan 63 puan aldım. Yani anlayacağın kazanamadım. Birkaç gün sonra kazananların sıralaması belli oldu. En son 65'le kapatmışlar. Yani 2 puanla kaybetmiştim.

Biz olamadık, umarım sen olursun.

• Hmm zor yani .s

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 8

• Bende Pmyo'ya hazırlananlardanım ama 120-90 yapmak gerek.. :((

• YGS'den minimum 270 alman lazım. Daha sonra mülakatlar var. Yetenek testi var kızlar genelde burda eleniyo youtube'da örnek videoları var bakabilirsin. Psikoloji testi var burda da önemli olan senin düzgün Türkçe kullanman ve kendinden emin olman. Son aşamada da yazılı sınav var klolay olduğunu söyliyülar genel kültür sorları oluyomuş.

• önemli olan aldıgın puan degil o seneki sıralaman kızları bilmiyorum ama yine de 70 üstü bi puan alırsan galibA sınavı geçersin .ayrıca bu konuda soracagın başka seylerde varsa yardımcı olmaya çalışırım

• Bence hiç gerek yok istersen bak beni ekle özel den konuşalım sonra çıkarırsin arkadaşlık tanistersen yine buradan sorarsın bildiğim ölçüde yardım ci olmaya çalışırım

• E-kitap varmış ondan alsam mı diye düşündüm gereksiz mi olur acaba normal kitaptan çalışsam yeterli olmaz mi

• buyrun

• Öncekileri Göster
  • Kolay cemaaten arkadaşlarım girdi 4 tane git bi ablalar mı diyorlar abilermi diyorlar oraya takıl 3-5 ay tamam dır.

• yok be kardeşlik o işe yaramıyor, benim akrabağlar torpil işlemez anca mülakatta diyor, kralı gelse sınavı geçmeden bir faydası olmaz...

• Nasıl yani :D

• Zor.100 puan alırsan iyi olur.

• hiçbir sınav zor değildir.. çalışılınca kazanılmayacak hiçbir şey yoktur..

• 75 üzeri alman gerek ama 70 ile 85 arası giren çok oluyor.

• Cemaatle ilişkin varsa çok kolay panpa :) Her türlü polis yaparlar seni f.g cemaati ;)

• Kendi dayın olsaydı olacağından eminim de yengenin dayısı hakkında bir şey diyemeyeceğim

• Cemaatle ilişkim yok ama yengemin dayısı emniyet müdürü faydasi olur mu bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...