• Sor
  • Bence

Sevgilinle ne konuşabilirsin

ya ben sevgilimle konuşacak konu bulamıyorum bana yardım eder misiniz? mesela siz sevgilinle ne konuşursunuz? yardım lütfenn =)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• konuşacak bir şeyiniz kalmamış siz ayrılın yada dur dur ayrılmayın illa konuşacakmısınız bakışın sadece

• güzell =))

• o sizin güzelliğiniz efem :))

• ;) yokk o kadar da güzel demedik =))

Erkekler Ne Diyor 13

• Anne Babasının halini hatırını sor akrabalık ilişkilerine yönelmeye başla aranızda aranız diye bir şey kalmadıysa.

• tüketmişsiniz kendinizi

• evet yaa 1 yıldır çıkıyoz tükendim artık

• Öncekileri Göster
    • =) teşekkürler

• rica ederim ;)

• havadan-sudan. bulmaca falan çözün. arada el ele tutuşun öpüşün falan yani...

• konuşcak konu bulamıyorsanız kişilik eksikliği olabilir siz de her konuyu konuşun spor gündem finans haberler yurtiçi yurtdışı bedava hakkın varsa açın bi film takın kulaklığı hem konuşun hem beraber izleyin ;)

• bunu düşünüyosan bence ayrılın siz en hayırlısı bu bence.

• fazla sık konuşmayın günde bir kere konuş konuşacak seyler çıkar mutlaka. yaşadıgın ilişki uzun surelı ıse zaten bu normal...

• Sevişirseniz konuşmaya gerek kalmaz

• =))

• Öncelikle neleri sever onları öğren Sonra konu bulmak kolay

• fok balıklarının yalnzlıklarından konuşun..

• Bir birinizin ilgi alanlarından bahsedebilirsiniz.

• ayrılın siz bence

• çok şey yapmıyosanız çok şey konusamazsınız.bak ben tiyatroya götrcem cumartesi günü ..soora moda da yürüyüşe çıkarız soora bira içerz filan film izleriz onun hakkında konusurz.sex yaparız onun hakkında konusamayız çünkü tam bi kezban kendisi yakında ayrılırım heralde bu gidişle.konusmak önemli arkadaslar..d

• Cinsellik konuşun erkeklerin hepsinin hoşuna gider.

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevgilim yok ki ne konuşulur yazayım sana.

• Konu mu yok tatlım konuşmak isteyene bir sürü konu var.sosyal konular açıp konuşabilirsin siyasi konuşabilirsin ekonomi hakkında konuşabilirsin kitaplar hakkında konuşabilirsin filmler hakkında konuşabilirsin hayallerini anlatabilirsin aileni yaşantını anlatabilirsin hissettiklerini anlatabilirsin bak bir sürü şey konuşup anlatabilirmişsin (: ama en uzun anlatabilceğin şeyi anlat ona ne kadar çok sevdiğini mesela.

• ya varya bunun ne kitapla ne siyasetle nede sporla ilgisi var öyle bi odun anlayacağın :( ayrılsammı acaba

• Yontmakla uğraşma (=

• :D tm

• tek yön konuşma ne konuşursan konuş

Yükleniyor...